Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chyba niczego nie żałuję bardziej niż tego, że nie poszedłem do technikum lub liceum, a potem na studia z rówieśnikami. Tylko do zawodówki na mechanika, ponieważ miałem zagwarantowaną dobrze płatną pracę (były miesiące, kiedy zarobiłem 20k) i sądziłem, że skoro i tak nie muszę martwić się o pracę, to nauczę się czegoś, co może mi się przydać w życiu.

na praktykach prawie nic się nie nauczyłem, masa patusów w klasie, zero wakacji i wolnego, bo cały czas miałem praktyki i wpadłem w złe towarzystwo
był to chyba najgorszy okres w moim życiu a koniec końców i tak nigdy nic nie wykorzystałem tego czego się tam nauczyłem

teraz, w wieku 25 lat, idę na studia na kierunek który mnie naprawdę interesuje, ale cały czas mam wrażenie, że zmarnowałem najlepsze lata swojego życia, chociaż tyle pocieszenia, że nadal wyglądam na 19.

#studbaza #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że zmarnowałem


@mirko_anonim: poświęciłeś czas żeby się czegoś dowiedzieć i na pewno wiesz czego nie chcesz. A kiedy niby masz takie próby robić jak nie w takim wieku? Najlepszy moment, gdzie masz miejsce na takie "straty". Zmarnowałbys gdybyś w ogóle lezal w łóżku jak przegryw i nic nie robił.

W ogóle nie sądzisz że przez to masz większą motywacje teraz tu gdzie jesteś?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nauczyłam się jednego, nie ma sensu robić sobie takich wyrzutów. Pomyśl, że może właśnie dzięki tym doświadczeniom podjąłeś decyzję o studiach. Widzisz to nasze doświadczenia nasz kształtują i bez nich nie bylibyśmy tutaj gdzie jesteśmy, nie doszlibyśmy do takich wniosków.
  • Odpowiedz