Wpis z mikrobloga

Dobra a teraz poważne pytanie. Na #!$%@? te wydania płytowe gier wychodzą na ps5? Mam slabego neta kupuje plytowke cod Vanguard. Zrzucilo sie 15 giga a pobiera aktualizacji 50 i gry nie moge odpalić bo jak klikam zagraj w gre to ekran aktualizacji wyskakuje. Co za gowno ja #!$%@?.

#gorzkiezale #ps5 #konsole
DmNQ193 - Dobra a teraz poważne pytanie. Na #!$%@? te wydania płytowe gier wychodzą n...

źródło: IMG_5155

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@DmNQ193: Szok i niedowierzanie, płyty nie zawierają aktualizacji, które zostały opublikowane po wytłoczeniu. Wiń duże studia, że wydają gry w opłakanym stanie i łatają je dopiero po premierze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Makurise: Chodzi o to, że w większość płytówek można grać mimo wszystko a aktualizacja leci sobie w tle. Tutaj nie moge uruchomić gry bo sama przerzuciła 15 giga a ściąga 50. Dla mnie to jest chore. Po co w ogóle wydawać te wersje płytowe , chyba żeby ładnie wyglądały. Ostatnia moja konsola z napędem , choć nie jestem przekonany czy następne konsole będą w ogóle go posiadać. ha tfu
  • Odpowiedz
@DmNQ193: Niektóre aktualizacje są wymagane, żeby grać - w szczególności jeżeli gra zawiera w sobie elementy multiplayer, a aktualizacja dodaje/usuwa/balansuje jakieś elementy rozgrywki. A nie może być tak, że jeden gracz widzi jedno, a drugi drugie, bo nie zaktualizował gry.
  • Odpowiedz