Wpis z mikrobloga

Przypominam, że wyborcy PO głosowali po to, żeby odsunąć PiS od władzy i po to, żeby ich PO ruchało w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni to wiedzieli od początku, że tak będzei xxxxDDD, dlatego dzisiaj czują się w tym świetnie i żadnej sprzeczności nie widzą xD
Nie obchodzi ich 100 obietnic na 100 dni, bo tak naprawdę to obchodzi tylko PiS i Konfederacę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A PiS to się tak zaangażował w spełnianie 100 obietnic Tuska, że sam zagłosował za podwyższeniem kwoty wolnej od podatku, podczas gdy PO głosowało przeciw xxxDDD
#polityka #pis #tusk #wybory #bekazlewactwa
Roess - Przypominam, że wyborcy PO głosowali po to, żeby odsunąć PiS od władzy i po t...

źródło: 8k13qq

Pobierz
  • 26
@assninja: Poparcie jakiejś kandydatury to nie koalicja. Konfa idzie z częścią bezpartyjnych i nie mam z tym żadnego problemu. Wybory samorządowe rządzą się swoimi prawami i egzotyczne lokalne sojusze są standardem. Widzisz, ja mógłbym odpowiedzieć, że wyborców koalicji nie przeszkadza, że to koalicja zaczęła ten cały bałagan prawny - wciskając swoich sędziów rzutem na taśmę gdy tracili władzę. Konfederacja obecnie jako jedyna partia rośnie w sondażach i to chyba niezły wyzjacznich
@wAr1948: No cóż partii którą z całym przekonaniem mogłem poprzeć nie ma, nie ma w Polsce partii wolnościowej która nie ma krzyża wbitego w mózg. Mogłem nie głosowac, ale to też uważam za złe rozwiązanie bo zyskiwał na tym pis. Na NL czy Razem tak samo nigdy nie zagłosuję jak na konfe. Pozostała centrowa partia TD i pogonienie tych którzy chcieli zrobić polexit i realnie osłabili Polskę, choćby to co Macierewicz
@Roess: mógłbyś zdradzić na jaką partię głosowałeś? Ja głosowałem na PO, żeby odsunąć PiS od władzy i zmienić kierunek, w którym idzie ten kraj.
możecie sobie kwiczeć jak Czarnek ale już nigdy nie będziecie niszczyć tego kraju


@assninja: co za argumenty xD Chłopie zapmiast spuszczać się kolejny miesiąc, że PiS już nie rządzi, zacznij patrzeć w końcu na łapy Twojego rządu, chociaż w sumie was to nic nie obchodzi, jakie niekorzystne zmiany może on wprowadzać xad
I tak, będą rządzić znowu, pewnie jesteś bachorem to jeszcze tego nie wiesz, ale opcja polityczna w rządzie zmienia
@Nic_tu_po_mnie: no patrzę, i zaczęło się rozliczenie pisowców za te 8 lat. Nie oglądasz komisji śledczych, nie widzisz jakie były przewały? Do tego wywalenie kani rachoni hołeckich. Po prostu jest dużo lepiej niż było i gdyby konfedepis wygrał to dalej by były reasumpcje głosowania, sprzedawanie wiz do Polski, wycinka puszczy, niszczenie mózgów emerytów w tvpis itd, a na sali sejmowej by siedzieli przestępcy których sądy bały się ruszyć, a opozycja dalej
  • 0
ale już nigdy nie będziecie niszczyć tego kraju


@assninja: Oczywiście, "nigdy nie będziecie niszczyć" bo ludzie, co inaczje myślą niż Ty albo w ogóle inaczej głosują to Twój śmiertelny wróg, nie zapominaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam bekę z hipokryzji wyborców PO i z podejścia polityków do swoich wyborców.

PS. Ładnie jesteście zorganizowani, dużo plusów nałapałaś.