Wpis z mikrobloga

Przypominam, że wyborcy PO głosowali po to, żeby odsunąć PiS od władzy i po to, żeby ich PO ruchało w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni to wiedzieli od początku, że tak będzei xxxxDDD, dlatego dzisiaj czują się w tym świetnie i żadnej sprzeczności nie widzą xD
Nie obchodzi ich 100 obietnic na 100 dni, bo tak naprawdę to obchodzi tylko PiS i Konfederacę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A PiS to się tak zaangażował w spełnianie 100 obietnic Tuska, że sam zagłosował za podwyższeniem kwoty wolnej od podatku, podczas gdy PO głosowało przeciw xxxDDD
#polityka #pis #tusk #wybory #bekazlewactwa
Roess - Przypominam, że wyborcy PO głosowali po to, żeby odsunąć PiS od władzy i po t...

źródło: 8k13qq

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Roess: Naprawdę zakładasz, że ludzie zagłosowali na KO, żeby oni wprowadzili swój program? Jeśli tak, to widać, że gdzieś ewolucja Cię zaniedbała w międzyczasie
  • Odpowiedz
@pyra_wykop:

Naprawdę zakładasz, że ludzie zagłosowali na KO, żeby oni wprowadzili swój program?


Ale żałosny cope ludzi głosujących na partię, o której wiadomo było, ze nie dowiezie swoich obietnic wyborczych, tak samo jak w 2007.
@qba-laucz
Wracaj do swojego circlejerka dla PObotów, ewentualnie na plebbit.
  • Odpowiedz
@Roess cwana zagrywka polityczna pisbolszewii daje wodę na młyn takiej narracji. 50 mld zł na realizację tego pomysłu 3 miesiące po klepnięciu budżetu na 2024? No tak, rok temu na 14 emerytury i inną kiełbasę wyborczą drukarka się grzała do czerwoności. Odpowiedzialność za stan finansów państwa znów jest ponad interes partyjny i podejście "po nas choćby potop". I bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
Przypominam, że wyborcy PO głosowali po to, żeby odsunąć PiS od władzy


@Roess: tak, a wy możecie sobie kwiczeć jak Czarnek ale już nigdy nie będziecie niszczyć tego kraju
  • Odpowiedz
@Roess głosowałem na platformę i są lepsi niż oczekiwałem. Obietnic wyborczych nawet nie czytałem, bo w większości to zawsze jest bullshit. Ważny jest sam kierunek zmian. Jest dobrze, mamy znowu politykę zagraniczną i standardy są wyższe niż za obajtków. A pisowskiej bandzie grożą wyroki.
  • Odpowiedz
A PiS to się tak zaangażował w spełnianie 100 obietnic Tuska, że sam zagłosował za podwyższeniem kwoty wolnej od podatku, podczas gdy PO głosowało przeciw


@Roess: To było już głosowanie nad ustawą? Dziwne, oglądałem wszystkie głosowania do tej pory, jakim cudem mnie to ominęło?
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: @Kalifornix @przeciwko78 @assninja Ja bym się zapadł pod ziemię, jakbym glosowal tak nieodpowiedzialnie. A juz na pewno byłoby mi wstyd się do tego przyznawać.
Czy pis kiedyś wróci do wladzy? Oczywiście, bo wyborcy są niereformowalni. Obecne rządy pewnie skończą rownie żałośnie jak poprzednim razem - kiedy w 4 lata spadli o spektakularne 14p.p. I znowu polacy zagłosują na tych drugich z układu popisowskiego.
  • Odpowiedz
@Roess tak, wyborców PO przede wszystkim interesowało to, by zapobiec totalnej katastrofie - która by nastąpiła po kolejnej kadencji pisowskiego bandyctwa. Cała reszta była poboczną sprawą - głosując na PO wiedzieliśmy jaki będzie kierunek zmian i to wystarczy. Póki co robią dokładnie to czego się spodziewaliśmy - no dobra, miłą niespodzianką jest że punktują pisowców dużo skuteczniej niż można było przypuszczać.
  • Odpowiedz
@assninja: Ja na Konfederację, ale nie chodzi mi o to na kogo a z jakich pobudek. Uważam, że głosowanie przeciwko komuś jest nieodpowiedzialne.


@wAr1948: nie przeciwko komuś, a przeciwko czemuś. Byliśmy świadkiem niszczenia państwa na niespotykaną skalę i była tylko jedna możliwość by to powstrzymać.
  • Odpowiedz
Ja na Konfederację


@wAr1948: i nie przeszkadza Ci że teraz w samorządowych mają koalicję z pis w co najmniej dwóch miastach? Po 8 latach totalnej destrukcji państwa ...

A już całkiem szkoda strzępić ryja na to co Bosak czy Wipler robili ostatnio
  • Odpowiedz