Wpis z mikrobloga

Bycie pisiorem to jednak stan umysłu xD

Mam w robocie takiego jednego gościa co przez 8 lat miał na ustach hasełka typu "Bóg, Honor, Ojczyzna", "Murem za polskim mundurem" no i wiadomo jak to w takiej sytuacji, on pierwszy by poszedł do woja jakby wojna wybuchła itp. Gość od zawsze mocno za PiS-em.

Dziś luźna rozmowa w pracy o sytuacji na Ukrainie i ogólnie o Rosji. Wiadomo jak to w towarzystwie, ktoś podsunął temat "Oby u nas wojny nie było, a kto wie jak będzie, a może ruski ruszy na nas...?" i się zaczęło xD Chłop nagle totalny odwrót i mówi że on to pierdzieli i uwaga...
..."ZA TUSKA NIE BĘDZIE WALCZYŁ I JAKBY CO TO TRZEBA #!$%@?Ć" xD

I po co ja się pytam było tak pierdzielić w stylu wielkiego patrioty co to nie on? Raz jak mu powiedziałem wprost, że bym dawał dyla to mnie zwyzywał że jak tak mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #wojna #ukraina #rosja
  • 3
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ja w sumie mialem pare lat temu podobnie. Mozna powiedziec ze bylem patriota itp, ale ostatnie pare lat sprawilo ze jedyne co to splune i zawine mandzur z Polski bez roznicy kto bedzie akurat przy korycie :)
  • Odpowiedz
@Kadet20: U mnie inna historia. PiSior narzekał że jak ktoś głosował na PO nie powinien dostawać bombelkowego, ostatnio zapytany czy bierze bombelkowe od Tuska to nagle mu się zmieniło i jednak on wróg Tuska już ma prawo brać bombelkowe mimo że sam wcześniej chciał zakazywać tego innym XD
  • Odpowiedz