Wpis z mikrobloga

Boże, co ja przeczytałem,

Różowa ma traumę bo nie była na studniówce, a na balu stała pod ścianą czyli coś co doświadczył każdy przegryw i pewnie co 3 chłop ma świecie, potem pierdzieli, że uboga była, a miała aparat na zęby czyli dla Julki ubostwo pewnie oznacza brak nowego iphona co rok XDD

Na koniec jeszcze dowala, że musi wstawiać do pracy w biurze i to jest dla niej tortura podczas kiedy chłopy wstawaja o 4 rano na 12 godzinna zmianę w fabryce azbestu XD. Aha, no i jeszcze pierdzieli, że jest brzydka i nie ma chłopaka, a potem, że była na niezliczonej ilości randkach, ale każdego odrzuca bo nie chce być z kimś dla kogo jest jedyną opcją, podczas kiedy chłopy marzą o tym żeby pójść na randkę z jakąkolwiek dziewczyna XDDD. No ale chad musi być.

W skrócie: Julka doświadczyła tylko w połowie tego co doświadczają wszyscy mężczyźni poniżej 6/10, ma normalna pracę, jedyny powód dla którego nie ma chłopa jest to, ze szuka chada i odrzuca każdego i przez to wszystko ma traumę i ptsd XD piekło kobiet kurla

#przegryw #blackpill #damskiprzegryw #logikarozowychpaskow
Amicia - Boże, co ja przeczytałem,

Różowa ma traumę bo nie była na studniówce, a na ...

źródło: Screenshot_20240321_131917

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Dlaczego za każdym razem jak ktoś powie, że jest mi źle w życiu to znajdzie się ktoś inny kto zaczyna opowiadać, że on ma gorzej.
  • Odpowiedz
w szkole na mnie pluli, atakowali fizycznie i wylewali soki,


@Amicia: Ludzie, gdzie wy chodziliście do szkół? Do podstawówek-przybudówek lokalnego poprawczaka?
  • Odpowiedz
@Amicia:

typiaro, w szkole na mnie pluli, atakowali fizycznie i wylewali soki, serio chciałbym żeby we mnie rzucano pieniędzmi XD


A to jest jakiś konkurs kto miał gorzej? Zamiast się wspierać bo macie podobne przeżycia to teraz przegrywy sobie urządzają igrzyska i się z baby śmieją. Przyjmujecie rolę oprawcy w tej sytuacji, a przecież oboje macie podobnie #!$%@? wspomnienia ze szkoły.
  • Odpowiedz
@Amicia: no, myślę, że ona w pracy biurowej ma o wiele gorzej niż przegryw który cały dzień siedzi na wykopie, śpi albo gra w gry, tzw neet.

Czemu qew12 który dostał mieszkanie od rodziców, nigdy nie był dręczony w szkole, wygląda normalnie i ma rentę oraz nie zamierza pracować do końca życia jest przegrywem i nie masz z tym problemu a tak się prujesz do tej dziewczyny?
  • Odpowiedz
Każdy kto był gnębiony zasługuje na trochę współczucia nie ważne czy chłop czy baba, to jest objaw barbarzyństwa że nasze niby poważne państwo i społeczeństwo toleruje takie zachowanie w szkołach. Dla gnębiących powinno być zero tolerancji, kop w dupe ze szkoły i wilczy bilet na drogę.
  • Odpowiedz
@Amicia: #!$%@? od tego wpisu to skąd wśród wykopkowych bywalców świętego tagu przeświadczenie, że kobiety są nietykalne i bullying/mobbing ich nie dotyczy?
Ja z doświadczen szkolnych zarówno z gimnazjum i szkoły średniej mam inne odczucia i nierzadko widziałem damskie kozły ofiarne
  • Odpowiedz
@Amicia: To mi bardzo przypomina ogólnie damską część polskiego youtube, gdzie zazwyczaj młode dziewczyny z dobrze sytuowanych rodzin narzekają jak to one źle w życiu nie mają przy tym mówiąc o traumach. Moimi faworytkami są 2 siostry z Lublina z których jedna dostała po zdaniu prawa jazdy w wieku 21 lat bodajże nowego mercedesa cla i mówi o swoich traumach oraz dziewczyna która pojechała na wymianę do usa i zaczęła dostawać
  • Odpowiedz
@Amicia: gratuluję pomysłowości (albo poczucia humoru) jeśli ci się wydaje, że jedynym prawidłowym zachowaniem jest się licytować, która płeć ma gorzej, zamiast się z jakimiś mirkami podtrzymać na duchu. Wszystkie różowe czy przegrywają, czy nie mają teraz zarówno z ciebie jak i z całego "świętego tagu" bekę, bo właśnie realizujesz to, do czego predysponuje facetów ten słynny tradycyjny podział ról płciowych, tj. przegrywy trwają nadal w swoim marazmie (jak na ironię
  • Odpowiedz
typiaro, w szkole na mnie pluli, atakowali fizycznie i wylewali soki, serio chciałbym żeby we mnie rzucano pieniędzmi XD


@Amicia: "ja miałem gorzej, nie jesteś prawdziwym przegrywem. Przegryw zaczyna się od moich doświadczeń i gorszych"
  • Odpowiedz
@Amicia: Boże jaki to jest polski wpis.
Słuchajcie ja miałam jeszcze gorzej.

Było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze... na śniadanie matka kroiła wiatr, ojca nie znałem, bo umarł na raka wątroby, kiedy zginął w tragicznym wypadku samochodowym, po samospaleniu się na imieninach u wujka Eugeniusza. Wujka Eugeniusza zabrało NKWD w 59. Nikt nie narzekał.

Wszyscy należeliśmy do hord i łupiliśmy okolicę. Konin, Szczecin i Oslo stały w płomieniach. Bawiliśmy się też
  • Odpowiedz