Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#motoryzacja #samochody

Mirasy, na FB nie mogę znaleźć dobrej grupy na takie porady, a tutaj usunąłem konto XD
Pls, halp. Jakie auto w kwocie 20-25k będzie w najlepszym stosunku jakości do ceny?
Ogółem to z pewnymi wyjątkami xD biorę każdą propozycję, Hjundaje i20, Renówki, Citroeny, sedany, kombiaki.
Wiem, że wymagania mam jak z kosmosu, ale może znajdzie się jakaś perełka?
Coś co nie jest awaryjne, przyjazne w serwisowaniu, w miarę ekonomiczne, najlepiej LPG i benzyna to jedna rodzina, ale pancerny diesel też OK. No i w miarę ciche.
Niestety kupiłem na dojazdy Clio III, takie zwinne miało być do miasta, ale żałuję, w tym przypadku rzeczywiscie mogłem dołożyć i kupic coś lepszego;) Po prostu to takie miejskie pudełko, mało wyciszone, nie mam poczucia, że to auto, a taczka na 4 kółkach do jazdy po bułki i z powrotem.
W oko rzuciła mi się Megane III generacji. Może jakaś lepsza propozycja, jakieś Mondeo mk3?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim za ten hajs to peniw jakaś hondzina ew. Swift z 1.6 pod maską, tak gaz wrzucisz i będziesz zadowolony 👌 co do Hyundai to się nie wypowiem. Można pokusić się o toyotę Corolle ale co kto woli
To ja z własnego doświadczenia powiem jeździłem i peuegotem 208, Megane 3 i w sumie oba maja takie wyciszenie średnie, a w Renault według mnie fatalne. W dodatku wykonanie tych aut w środku też takie nijakie. Teraz mam Astre j w 1.7 ogólnie silnik trwały kiedyś miałem h też z tym silnikiem i nic się nie działo z autem. Wyciszenie akceptowalne wyprzedzić też tym się da serwis nie zabija. Robiłem komplet tarcz