Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: Stawiam dlatego, że kobiety często noszą torebki i tam chowają swoje rzeczy.

Większość facetów wszystko upycha w kieszeniach. Ja pod tym kątem też patrzę spodnie. Jak mi się spodobają to pierwsze co robię to właśnie wkładam telefon, jak przejdzie test telefonu to już z górki. Jak nie to nawet nie biorę pod uwagę. Kiedyś była moda na te rurkowe spodnie z małymi kieszeniami i to była katorga kupić wtedy spodnie.
@wfyokyga: Często kobiety kupują spodnie, które muszą być obcisłe i tam odrobina materiału więcej w okolicach kieszeni robi diametralną różnicę. Są też dziewczyny chodzące w bojówkach i tam raczej na kieszenie narzekać nie mogą.
No ale to już wybór ogółu konsumentów- wciskanie się w "pokreślające kształty" portki czy coś luźniejszego, ale z kieszeniami.
Raczej producenci nie robią tego na złość
@MateMizu: Chyba mylisz skutek z pczyczyną. Jednym z powodów robienia tak małych kieszonek jest plan wciśnięcia jeszcze torebki. Argumenty o oszczędnościach średnio do mnie przemawiają bo ubrania rozmiarów XS nie są o 40% tańsze od XL.