Wpis z mikrobloga

@trzeciSLAW: kiedyś w komentarzu pod pejem Społecznego Rzecznika Praw Mężczyzn jakiś typo opisał swój przypadek, w którym zamiast zasądzonej kwoty constans miał opłacać rachunki i faktury w ramach alimentów no i dostawał taki zestaw faktur i rachunków co chyba kwartał czy ileś czasu i tam były rachunki zawierające alkohol, staniki rozmiaru D, papierosy i jeden nawet na szlifierkę kątową dla nowego gacha swojej byłej a dziecko kilkumiesięczne xD Dodał zdjęcie ze
@trzeciSLAW: Niestety ale są sami sobie winni, ja wiem jakie potrafią być kobiety ale też wiem jacy potrafią być mężczyźni, kumpel mi kiedyś opowiadał jak chcieli #!$%@?ć jego ziomka, jego żona w trakcie rozwodu z kochankiem planowali intrygę, ale syn usłyszał wszystko i dzięki temu dobrze się to dla niego skończyło. Ale niekiedy naprawdę źli mężczyźni zostawiają kobiety, typowo z zaburzeniami narcystycznymi, to naprawdę zostawia sporo traum i blizn. Każdy gdyby
Niestety ale są sami sobie winni, ja wiem jakie potrafią być kobiety ale też wiem jacy potrafią być mężczyźni, kumpel mi kiedyś opowiadał jak chcieli #!$%@?ć jego ziomka, jego żona w trakcie rozwodu z kochankiem planowali intrygę, ale syn usłyszał wszystko i dzięki temu dobrze się to dla niego skończyło. Ale niekiedy naprawdę źli mężczyźni zostawiają kobiety, typowo z zaburzeniami narcystycznymi, to naprawdę zostawia sporo traum i blizn. Każdy gdyby wybierał sobie