Wpis z mikrobloga

#allegro #allegropay #windykacja #finanse

Allegro Pay. Totalna obrzydliwość. Dwa tygodnie spóźnienia i zaczyna się trucie dupy. Szkoda strzępić ryja, bo do tumanów mówi się jak do ściany, że zapłacę z opóźnieniem. Niech mi naliczą odsetki karne, ale tu i teraz im nie wyczaruję pieniędzy. Ale to są takie tępe imbecyle, że możesz im to powtarzać pierdyliard razy, a oni i tak będą cię nękać 24h, przecież to k#rwa nie sprawi, że im oddam kasę szybciej, BO TAK CHCĄ!!! Od miesiąca ich zapewniałem, że zapłacę 20 marca. Zapłaciłem? Zapłaciłem. Dzisiaj. Bo dostałem przelew. Ale nie, oni wykonali do mni chyba ze 200 połączeń i 50 smsów, 20 maili, że hurr durr szybko spłać należności, bo to i tamto. Już osioł lepiej rozumie co się do niego mówi. Każesz mu się zatrzymać, to się zatrzyma. Ale nie allegro. Mówisz im, że spóźnisz się miesiąc, że lepiej późno niż wcale, ale tępe łby tego nie rozumieją. Ja wiem, że trzeba w terminie, że taka była umowa itd. Ale niestety tak wynikło, splot niekorzystnych okoliczności pojawił się z nienacka i stało się tak jak się stało. I co, świat im się zawalił, że dopiero dzisiaj im spłaciłem dług? Zesrali się? Umarli z głodu? Zrezygnowałem z usługi Allegro Pay i oczywiście spłacę to co tam jeszcze mi zostało, ale już nigdy więcej niczego nie kupię u nich na kredyt. Nigdy więcej! Nigdy! Już nigdy więcej przez nich nie będę się denerwował, przez ubeków #!$%@?! Złożę na nich raport. Zrobię z nimi wszystkimi porządek. I teraz wydzwaniają do mnie... z pytaniem, dlaczego zrezygnowałem z Allegro Pay!!! I że powinienem nadal się u nich zadłużać i kupować na kredyt!!!! Bareia by tego nawet nie wymyślił!!!!! Zmieniam numer telefonu!!! Bo z psycholami nie będę się już męczył!!!
  • 24
  • Odpowiedz
@Szynk44: Mi zależy na eliminowaniu ze społeczeństwa jednostek które uważają że mogą pożyczać i nie oddawać - motywacje nieistotne (oczekiwanie na wypłatę w wypadku OPa to chyba jakiś żart, co wierzyciela to gówno obchodzi xD). Teraz pożyczy od Allegro Pay i nie odda i się awanturuje, a potem zacznie ruchać kontahentów/rodzinę bo hehe "oddam jak będę miał".

#!$%@?ć takich typów.
  • Odpowiedz
ale przecież op oddal


@Szynk44: No ale po terminie i ma pretensje że dzwonili do niego między okresem wymagalności a faktyczną zapłatą i ma gębę pełną pretensji że w ogóle mają czelność się domagać pieniędzy. Moim zdaniem to powinni mu #!$%@?ć limit do zera i podziękować za współpracę to następnym razem kupi dopiero jak będzie miał kasę na zakupy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz