Wpis z mikrobloga

  • 2
@innv: okropne jest to że ludzie nie wiedzą co to jest i taki Phil to wykorzysta swoją pseudo naukowa gadka. Do mnie teść zagadał że oglądał Phila i że mądrze gada. Trochę mu powiedziałem żeby uważał na takich cwaniaków i raczej nie słuchał yt od strony krypto i chociaż jego uratowałem.
@innv wiadomo że szuka frajerów i dawców kapitału ale jednego nie można mu odmówić. Ma nosa bo sledze go praktycznie od początku mojej historii krypto i zawsze się sprawdzało to co mówił(jako naprawdę jedyny influ z krypto pottsfil wyczuć górkę, mówił kiedy kupować i praktycznie zawsze trafiał z prognoza kiedy można sprzedawać) i uważam że ludzie którzy robili to co podpowiadał faktycznie mogą być x5 na samym BTC w ciągu 2 lat
@ni0bi niby wiadomo ale jakoś bardzo mało ludzi potrafilo to wykorzystać. Wiadomo że kiedyś na pewno się pomyli ale jak moja urwać łeb komuś kogo nie znają i nawet nie wiedzą jak wygląda xD

Poza tym w poprzedniej hossie chop dwa razy wychodził do altow z BTC i dwa razy zrealizował gruby zysk a to nie jest takie łatwe jak kupno BTC i trzymanie go 8 lat
@progresywneprzeladowanie: jest bardzo łatwe, jeśli się myśli że btc będzie po milion dolarów, jest to podobne zachowanie jak przy osobach inwestujących w każdy inny instrument, coś idzie do gory zamiast realizować zysk trzymają bo myślą że będzie szło jeszcze bardziej pomimo tego że plan był by realizować wcześniej, wtedy przychodzi krach i uświadomienie jakim głąbem się było. W tym wypadku ten krach jeszcze nie nastąpił, a mu się udało (o ile