Wpis z mikrobloga

Teraz rolnicy protestują w swojej sprawie, opóźniając lub blokując wszystkim innym dojazd do pracy czy już faktyczną pracę.

To podczas żniw wypadałoby zablokować skupy i kombajny na drogach w ramach... eee protestu o wysokie ceny paliw.

Tak, to by się na nas odbiło wysokimi cenami żywności ale obecne protesty też są w nas wymierzone, nie we władzę.

#protest #protestrolnikow #bekazpisu
  • 14
@Greg36: Durny protest. Część z nich chyba nawet sama nie wie dokładnie, przeciwko czemu protestują i dlaczego w taki sposób. Blokują miasta i główne szlaki komunikacyjne, tylko komu ma to służyć? Dlaczego nie siedzą pod sejmem? Imho powinni być już dawno rozgonieni, ale politycy nic z tym nie robią, bo wybory samorządowe za pasem, także stagnacja może potrwać jeszcze spokojnie kolejny miesiąc.
@Greg36 Już dawno o tym pisałem bo przekaz był taki, że no przecież gdzie mają protestować to podałem przykład jakby nauczyciele czy lekarze w czasie żniw protestowali na ich polach bo czemu nie? Prawda? Ale byłby kwik.
@Greg36: postaw się w ich miejscu. Mają jechać tymi traktorami 300kilometrow do Warszawy a nawet jak tam dojadą to co.
Złapać Jarka, Donka, Morawiec kiego albo innego pisowca i go zlinczować, oblać sczynami sejm? Grube akcje są niewykonalne bo... nawet nie mogą wjechać do miasta - dostali bana na wjazd....

Zaproponuj coś jak jesteś taki mądry co nie wkurzy cywili ale dotknie oaralmenatrzystów. ????

Ps nie jestem rolnikiem ale drażnią mnie
  • 0
Zaproponuj coś jak jesteś taki mądry co nie wkurzy cywili ale dotknie oaralmenatrzystów. ????


@kargulasty: Proszę bardzo: https://www.farmer.pl/fakty/polska/rolnicy-zorganizowali-piknik-dla-mieszkancow-wabrzezna,143635.html

Zaprosili mieszkańców i rozmawiali z nimi tłumacząc dlaczego zmiany które wprowadził rząd są złe, dlaczego trzeba je zmienić i że każdy powinien się tym zainteresować bo to dotknie nas wszystkich. Milion razy lepsza inicjatywa niż blokowanie dróg.
  • 0
@kargulasty: Potencjalny spadek poparcia zaraz przed wyborami samorządowymi, do UE i prezydenckimi? Właśnie ze zdwojoną siłą powinni mówić ludziom co ta władza robi a czego nie.