Wpis z mikrobloga

@Tadeo123: wejdz na strone garmina i pofiltruj sobie po wymaganiach, podobnie mozesz sprobowac ze strona aktywnynadgarstek, trigar itd.

Polecic to kazdy ci poleci to co ma, albo high endowy sprzet za 3k, z ktorego bedziesz korzystal moze w 50% (jak dobrze pojdzie).
Nawigacje po sladzie, to maja aktualnie chyba juz tylko najtansze/najprostsze modele, wiekszosc tych drozszych komputerkow ma juz wbudowane pelnoprawne mapy i bedzie ci rysowal slad bezposrednio na mapie.
@PurpleHaze no właśnie nie chce wydawać na zegarek 3k w górę tylko myślałem żeby zmieścić się w tysiaku ( nawet z używką ) a jest tego taka masa że ciężko się ogarnąć
@Tadeo123 jak się ma wg mnie to:

Na minus:
- specyficzny wyświetlacz

Na plus:
- nowsze czujniki
- nowszy soft obsługujący więcej danych
- bateria

Mi w np w garminie nie zależy na oledzie, a na baterii (ale raczej kolorowy wyświetlacz). Jak idę w góry to mam się nie martwić czy mi starczy pradu czy nie, ma hulać na wszystkich czujnikach min 28godz.
  • 0
@zybyzy: Dokładnie takie same mam podejście aczkolwiek gps by się przydał czasami - ja na przykald w 5s nie ogarniam gpsu , nie iwem jak działa , bateria jest naprawde dobra ale mimo wszystko czuć już wiek tego zegarka
@Tadeo123 mówiąc gps masz na myśli mapy? No instinct ich nie ma, to jedyny ból. W tej cenie można jeszcze patrzeć na forruner 255 ale tu nie wiem jak z mapami.
@zybyzy: instinct to specyficzny zegarek dla minimalistów, ja bym sugerował jakiś model do biegania, seria forerunner, będzie to najlepszy wybór dla osoby, która nie chce przepłacać za fenixa, a chce mieć też smartwatcha na co dzień, nie tylko do lasu. Instinct oczywiście w mieście też się sprawdzi, ale ten jego wyświetlacz jest jednocześnie plusem i wielkim minusem.