Wpis z mikrobloga

#hearthstone
Udało się wbić pirat rogalem golda 9 i chyba już niestety pojawiła się ściana nie do przeskoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za wolny do gry, inne klasy przy tym robią takie value małym kosztem, że utrzymać stół ciężko, a ta Legendarna karta jest za droga i praktycznie nie ma okazji do jej zagrania, a tym bardziej zagrania i zrobienia z jej jakiegoś większego pożytku poza wrzuceniem na stół jednostki za 6 many 5/5 która nic nie robi.
Moze pojawia się jakieś buffy lub wsparcie w minisecie.
  • 6
@Wimix21 na Twitch aktualnie dość dobrze w top 100 ludzie cisną tym, ale łotr jest dość specyficzny w mechanice i naprawdę trzeba ogarniać. Nikim tak ciężko mi się nie gra. Wbijalem legendy wieloma klasami, ale nie nim
  • 0
O dziwo pograłem trochę bez soni, zmodyfikowałem trochę i luźno z d10 udało się przejść do d5.
Wątpię, żebym tym co mam wbił Legendę, ale spróbuję podszarpnąć trochę.
W dodatku sprawdziłem ponownie tego pirata na d10, żeby sobie nim luźno pograć i kompletnie nie liczyłem na to, że nagle wbije d5.
Szczerze? Zbuffuja tego legendarnego pirata za 6 many na 5, może 4 xD i będzie git, bo często brakuje dosłownie 1
  • 0
@Wimix21: Ale dziś miałem farta, bo ani razu nie trafiłem na huntera i paladyna.
Warriory, druid i magowie byli, a ta ostatnia dwójka to wiemy jak stoją w obecnej chwili.