Wpis z mikrobloga

Dostał ktoś z Was dwa razy maila od Smolar o konieczności wybrania między Odkup a Zwrot na kartę (przedsprzedaż nowych Galaxy)? Dostałem coś takiego w lutym, wybrałem i teraz znów przyszło? Wybrałem wtedy Odkup, to co teraz, od nowa czas na wypłatę będą sobie liczyć?

#samsung #android
  • 11
  • Odpowiedz
@Goglez Szczerze wiemy tyle co Ty. Mysle ze nawet sam samsung nie wie. Mnie osobiście już #!$%@? ta cała sytuacja. Ok zjanuszowalem z dwiema promkami. #!$%@? się? Ok mieli prawo. W takim razie gdzie stosowanie sie ich do regulaminów gdzie maja 14 dni na wypłatę z odkup? W dupie. Porażka ten smolar foxway jak i cały samsung bo s24u jednak szału nie robi. Mogłem poczekać na hm6p za 4k z bogata paczka
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@OsraneMajtyXD Ja dostałem jakiś czas temu maila o wypłacie odkupu w ciągu 21 dni roboczych, termin mija we wtorek, zobaczymy.
Napisałem do nich maila w sprawie tej drugiej konieczności wyboru na adres podany do komunikacji i mi nic nie odpisali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goglez: @OsraneMajtyXD ja wybrałem odkup, nie podpisałem tego durnego oświadczenia - i tydzień temu minęły 21 dni które mieli na wypłatę za poprzedni telefon. Chyba blokują #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ja nie zamierzam nic podpisywać póki nie dostanę hajsu, to nie mój problem że są debilami i nie potrafią zrobić promocji.

Pisałem maila do foxway że minął czas który deklarował i gdzie są moje pieniądze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xerxes931 Mi też na maile nie odpisują, termin minął z tydzień temu i kasy nie ma. Ja wysłałem oświadczenie, ale zwrotu nie zrobiłem jeszcze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xerxes931 No to nawet gdyby chcieli to ze sobą powiązać, to powinni albo napisać o tym (co i tak byłoby karygodne), albo dać wybór zwrócić telefon, albo pomniejszyć wypłatę.
  • Odpowiedz
@Goglez: nie widzę innego powodu dla którego tyle czasu miałoby trwać puszczenie durnego przelewu przez Foxway.

Z góry więc zakładam że Smolar może nie mieć żadnej prawnej mocy ubiegać się o zwrot pieniędzy za kartę pre-paid - stąd też te durne oświadczenia. Gdyby mieli prawo po prostu wysłaliby żądanie zapłaty, powołując się na regulamin który sam pisali. Więc pewnie, żeby zmusić ludzi do oddania hajsu dobrowolnie, dogadali się z Foxway żeby
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@OsraneMajtyXD @xerxes931
Czyli jednak wzięli zakładnika

Dzień dobry,



Opóźnienie w płatności za program Odkup powstało, ponieważ państwa IMEI nowego urządzenia został użyty w dwóch promocjach program „Zwrot na kartę Visa” i Program Odkup.

Mamy informację, że zdecydowali się Państwo na pozostanie przy promocji Odkup i dlatego przelew za urządzenie z programu Odkup będzie zlecony, gdy tylko otrzymamy potwierdzenie z Samsung, że wszystko jest rozliczone z programem Zwrot na kartę VISA.



Pozdrawiamy,
Zespół
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@xerxes931 W sumie w regulaminie jest napisane, że wzięcie udziału w zwrocie na kartę wyklucza możliwość wzięcia udziału w programie odkup, może tak to interpretują.
  • Odpowiedz