Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #drzwi miraski od 4h walczę ze s-------a wkładka do drzwi, nie mam pojęcia co robię nie tak, nie jestem w stanie zamontować jej tak, żeby dało się przekręcić klucz do końca. Czy ktoś jest mi w stanie zdradzić jak to gowno wsadzić? Zębatka bez problemu wchodzi - natomiast nie da się tego ustawić tak żeby klucz się w pełni przekręcił
Pasywniak - #kiciochpyta #drzwi miraski od 4h walczę ze s-------a wkładka do drzwi, n...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pasywniak: Nadal wygląda jak problem z mechanizmem, raczej nic mi do głowy teraz nie przyjdzie, Jeżeli dziś tego ni ogarniesz to polecam ci jutro wyciągnąć cały mechanizm z drzwi, i spróbować założyć do niego wkładke, zobaczysz wtedy czy działa.
  • Odpowiedz
  • 0
@zimowyporanek też mi się tak wydaje, natomiast nie jestem w stanie tego dobrze ustawić bo te blaszki sprenzynuja i wracają na swoje miejsce, udało mi się to przytrzymać nicią, i właśnie jak ustawię na max w lewo to i tak brakuje tego jednego ząbka. Doszedłem do momentu gdy jestem w stanie wykonać pełen obrót i wyjąć klucz tylko żeby to zrobić muszę naciskać klamkę
  • Odpowiedz