Wpis z mikrobloga

  • 1
@AndrzejBabinicz boczek, upieczony w weekend. na niczym, wiesz ile tam tluszczu sie stopilo? Jeszcze do sloika odlewalam. Doszlo jeszcze jajko pozniej i kotlet z miesa mielonego na tym smaalcu. Bez wolowiny sie nie najadam. Ciezko powiedziec czy przeszla, ale mialam kilka wpadek. Weekendy sa ciezkie szczegolnie w drugiej czesci cyklu. Ostatnio niby nie swedzi mnie twarz, ale... prawie? Nienwiem jak to wyjasnic. Za to jestem przeziebiona, zielone gluty i suchy kaszel.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: istotą diety jest leczenie jelit. Zaburzenie ich mikroflory i różne stany zapalne prowadzą do ich zwiększonej przepuszczalności, więc nie zatrzymują metali ciężkich, wirusów, bakterii, grzybów i drożdży. To może prowadzić do różnych chorób, w szczególności autoimmunologicznych, a nawet do depresji, symptomów sugerujących autyzm lub innych zmian psychicznych. Ja próbuję wyleczyć alergie wziewne i poprawić kondycje skóry, bo mam silny łupież od 12 lat, na którego nic nie działa. Oczywiście
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa ja jestem na diecie lowcarb od długiego czasu i to wcale nie jest takie zdrowe. W sumie to powoli przestaję wierzyć w te wszystkie cuda. Byłem też na Keto i to też nie jest zdrowe.
Co jest istotą tej diety którą prowadzisz?
  • Odpowiedz