Wpis z mikrobloga

@daj_lyka: te 50zl o ktorych mowisz to jest oferta na pierwsza wizyte a pozniej i tak placisz okolice 100 zl. i recepta na centrummarihuany nie kosztuje 150zl jak masz kod tylko 110zł~
@placzek: No wlasnie kolego słabo sie rozeznales, bo na aspot clinic od zawsze 50zl, zamawiane dziesiątki razy i nigdy problemu nie było ;) co to wgl za strony jakies po 200zl xdddd jak tyle płacicie to serio xddd czemu stratni 50zl za 3minutowa rozmowe na kiblu
@daj_lyka: dalem ci kolego z problemami czytania ze zrozumieniem i jeszcze bardziej słabo rozeznany przykład kliniki która przez 2 lata miala cene w okolicy 50zł i sie zmienila na 200zl. dokladnie to samo stanie się z twoją to tylko kwestia czasu bo ta cena nikomu sie nie oplaca a ze twoj mozg nie pojmuje czemu to ja nie bede marnowal czasu aby ci tlumaczyc. potworze znowu, ze to tylko służy do
@placzek: Ale co służy do zwabienia klientów, jak cena od 1,5 roku jest stała 50zł i w rozmowie z lekarzem nie planują żadnych podwyżek w najbliższym czasie, akurat dałeś przykład najgorszej „kliniki” dla mało inteligentych jak ty, w sumie niech płacą 300 nawet, ja mam za darmo recepty wiec #!$%@? xddd