Wpis z mikrobloga

- Słuchaj k*rwa, bo wk*urwiłem się, nie? Wchodzi mi, gadam z tobą, z tobą gadam chyba tak? Z Tobą gadam, z Tobą rozmawiam. Patrzę ci w oczy, gadam z tobą, nie? Przychodzi k*rwa mi jakiś wszarz k*rwa. Nie wiem k*rwa kto to, jaki wszarz. Nie wiem, jestem skupiony z tobą na rozmowie, nie? Jestem skupiony, poważnym jestem człowiekiem k*rwa, nie ćpam, nie piję, ch*j z tym, nie będę się wybielał. Rozmawiam z Tobą. Przychodzi k*rwa pięciu pniaków i jakiś k*rwa wszarz. Okazuje się, że to ten k*rwa kapela #!$%@?, nie? Dostaję z partyzanta k*rwa i jakaś szarpanina k*rwa pod stołem wychodzi, nie? Czy to k*rwa jest fair? Dajcie mi tą k*rwę do ringu, jeżeli mi nie dacie to dajcie mi tą k*rwę do ringu, bo będzie najuczciwiej według was myślę, a jak nie to k*rwa wyjaśnimy to k*rwa pod bramą tutaj… czy w klatce, albo wyp*erdalamy tutaj pod bramę i się nap*erdalamy, aż k*rwa wypadną wszystkim zęby k*rwa. Aż wypadną zęby, bo k*rwa stary, rozmawiam z tobą, jestem, staram się być poważnym człowiekiem k*rwa, bo miałem bardzo… no dobra ok przepraszam. Miałem wielkie problemy przez 19 lat z alkoholem, z narkotykami k*rwa, jeździłem po różnych terapiach ch*j w to. Wielu z nas miało…
- A ile masz lat ty?
- 34.
- To dobrze się trzymasz w ch*j jak tyle waliłeś.
- Jeszcze raz?
- Jak tyle tematu waliłeś to dobrze się trzymasz. Ja myślałem, że z 25 masz.
- Proszę, jeszcze raz?
- Dobrze się trzymasz jak tyle tematu zżarłeś to dobrze się trzymasz.
- Dziękuję bardzo.
#famemma #primemma
timseszbons - - Słuchaj k*rwa, bo wk*urwiłem się, nie? Wchodzi mi, gadam z tobą, z to...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4