Wpis z mikrobloga

#zuzel
Nie ma to jak w ostatniej chwili podawać o zmianie kanału xd
Za długo był spokój ze zmianami kanałów.
Teraz już wiadomo dlaczego tyle zapłacili za prawa do transmisji! Bo już plan na przesiadkę w droższy pakiet był ułożony...
Straciliśmy GP, to sobie tam wpakujemy Ekstralipe.

Obecnie wedle żużla płacę w lokalnej kablówce 94zł. (Canal+sport5,Eleven, Eurosport,TVP Sport)
Teraz żeby mieć canal+sport,muszę wykupić pakiet canal+ za 60zł. I już się robi 160zł. xd Do tego pakiet player za 79zł. żeby móc wykupić pakiet Eurosport extra za 10zł. miesięcznie! wedle GP xd
To się robi coraz bardziej po..ebane!
  • 9
  • Odpowiedz
w praktyce to jakakolwiek kablówka w dzisiejszych czasach to strata pieniędzy, zwłaszcza dla kogoś kto ogląda sporty sezonowe jak żużel a regularnej tv w ogóle... ja płacę za tv upc 100zł tyle że z internetem i poza polsat news bbc czy tvn 24 nie oglądam nic bo głównie do oglądania są reklamy...
  • Odpowiedz
@LenoV12: albo tak jak wonski napisał,legalnie cplus online na rok z góry wyjdzie po 19 zł na dwie osoby,nie jest to majątek a masz wszystkie polskie ligi i wszystkie mecze(bo część zapewne poleci znów tylko online)
  • Odpowiedz
@LenoV12: Ja z kolei kupiłem sobie C+ online na cały rok. Ale i tak nic mi to nie dało bo 2 meczę piątkowe są transmitowane na Eleven. Nawet jakbym chciał dokupić sobie Eleven to platforma online nie pozwala mi rozszerzyć pakietu. Canal+ się jednak nigdy nie zmieni i zawsze będzie 10 lat za konkurencją.
  • Odpowiedz
  • 1
@elmerski-fudski:
Ja mam z lokalnej kablówki 94zł. Dodatkowo player z Eurosport extra. I cały żużel ogarnięty. Ale teraz to już przecięli.
Z tym playerem też kombinatorstwo! Samego Eurosport extra nie da się wykupić,tylko najpierw player...
Załamka to co teraz się odwala z tymi transmisjami.
  • Odpowiedz