Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala

Pragnę powitać na tagu nowego brata – @getin, który zdążył już nas przekonać, że nadaje się, aby Go namaścić olejkami i przyjąć w szeregi Bractwa. Podobnie jak my, uważa, że ksiądz Napierała nie ma żadnych zalet. Zna na pamięć wszystkie prawa napieralizmu! Interesuje się geopolityka i ceni sobie zdanie dr. Jacka Bartosiaka. Dla nas to oczywiście żaden problem, ponieważ nie ma tu zamordyzmu. Rozgość się!
  • 52
<?php
// Skrypt PHP w stylu analitycznym, inspirowany pracą dr Piotra Napierały

class HistoriaPolski {
private $faktyHistoryczne = [];

public function dodajFakt($rok, $wydarzenie) {
$this->faktyHistoryczne[$rok] = $wydarzenie;
}

public function wyswietlFakty() {
foreach ($this->faktyHistoryczne as $rok => $wydarzenie) {
echo $rok . ': ' . $wydarzenie . "\n";
}
}

public function odmitologizujHistorie() {
// Tutaj mogłaby być logika oddzielająca mity od faktów
// Na przykład, poprzez analizę źródeł historycznych
}
}
@Goatlord: nie no tak się tylko pytam, bo ostatnio postawiłeś mi na klacie zaledwie trzy małe groszki, zamiast potężnego klocura przyozdobionego ziarnkami kukurydzy, no i zrobiło mi się przykro i chciałem się upewnić, że między nami jest w porządku. Obiecaj mi, że jeśli doszłoby co do czego, to z @getin co najwyżej zloty deszczyk...
@getin: Reprezentuje delegaturę. W sumie powiedz mi, ale tak już zupełnie na serio, czemu wstydzisz się swojej homoseksualnej orientacji i sympatii do Jacka Bartosiaka? Przecież nie ma w tym nic złego. Stary, przestań się zgrywać, wypierać, zaprzeczać. Zaakceptuj to w sobie i poczujesz się lepiej.
serio, czemu wstydzisz się swojej homoseksualnej orientacji i sympatii do Jacka Bartosiaka?


@Zayatzz: tak 'serio' to myślisz, że to zadziała po 2 godzinach Lorem ipsum? jesteś głupszy niż myślałem xD