Wpis z mikrobloga

Chyba kiepski tytuł i opis znaleziska z głównej spowodował że oderwany od tematu komentarz ma więcej plusów niż sam temat, bo po samych nagłówkach faktycznie wygląda to jak drama kolejna a nie próba naświetlenia przestępstw.
Jednak to że autor tego komentarza chwilę wcześniej żalił się przy okazji innej afery na brak zainteresowania społecznego problemami łamania prawa powoduje we mnie tylko jedna reakcję: XD
#budda #heheszki
Qubecki - Chyba kiepski tytuł i opis znaleziska z głównej spowodował że oderwany od t...

źródło: Przechwytywanie2

Pobierz
  • 9
@Qubecki: @kiszczak nie rozumiem zdziwienia, że są afery w patoinfluencerskim środowisku. O to chodzi, że ich nie trzeba oglądać, żeby wiedzieć że to podejrzane środowisko, nie trzeba na to tracić czasu i ich wspierać. Wystarczy zobaczyć chwilę filmiku tych influencerów, żeby wiedzieć że nic mądrego tam nie znajdziesz. To świat cwaniaków zarabiających na wyświetleniach dzieciaków, czego się spodziewaliście?
@trescoronas: więc dlaczego negujesz problem, chodzi w tym o to że to nie tylko naciąganie dzieci na loterię ale cały szereg działalności przestępczej zabudowanej wokół "działalności motoryzacyjnej". Dziwi mnie że sam sobie zaprzeczasz, ku przyklasku wykopków
@Qubecki: mnie dziwi to, że ludzie są zaskoczeni że tam są jakieś nieprawidłowości, że śledzą takich typów, oglądają to i nie widzą że to śliski temat, to widać od razu że po tych influencerach nie ma się co spodziewać niczego mądrego. Nie neguję problemu tylko nie ogarniam jak można ich wszystkich oglądać, tracić na to czas, być w to zaangażowanym i jeszcze niektórych traktować jak autorytety
@trescoronas

nie ogarniam jak można ich wszystkich oglądać, tracić na to czas, być w to zaangażowanym i jeszcze niektórych traktować jak autorytety


A ktoś inny nie ogarnie jak można tracić czas, czytać oświadczenia i komentować zachowanie jakiegoś Dariusza Janusza prywaciarza z którym nic nigdy w życiu Cię nie połączy. I do tego momentu wszystko jest ok. Tylko z niewiadomego powodu widzisz jakaś wyższość jednej dramy nad drugą, a faktem jest, że robisz