Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, mam taką sprawę. Mój kolega jest takim zwyczajnym z wyglądu chłopakiem, do nie tak dawna był taki mentalny #przegryw, obecnie idzie drogą #wychodzimyzprzegrywu i chce dojść do #wygryw. Chcąc to zrobić postanowił poszukać pań na niezobowiązujący #seks (chociaż zawsze jakiś prezent dziewczynom dawał mimo, że nie musiał, więc nie wiem jak taki układ nazwać), upatrzył sobie dwie. Zazwyczaj stara się naprzemienne co jakiś czas do każdej wpadać, nie miał z nimi większych problemów, zawsze czuł się po tych stosunkach dobrze, no może raz jedna źle się raz czuła, ale to szczegół. Jednak kilka godzin temu znalazł media społecznościowej jednej z nich... i tak, ma ta pierwsza z tą drugą kilka wspólnych zdjęć, dodam, że mieszkamy w mieście, który jest jednym z największych w Polsce, więc jakie to jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia. Kolega w szoku i przestraszony, nie wie co ma zrobić, czy powinien udawać, że tematu nie ma i robić to co wcześniej, czy powinien z jednej z nich zrezygnować, czy powinien powiedzieć każdej z nich, że zna jej przyjaciółkę i robi z tamtą, to samo co z nią? Co powinienem mu doradzić w tej sytuacji? Nie wiem jakie tagi pasują, więc użyję tych.
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pytanie #takasytuacja #sex #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Jak wyżej

  • Niech oleje, nic złego nie robi 66.7% (28)
  • Niech zrezygnuje z jednej, z nich 9.5% (4)
  • Niech porozmawia z każdą, z nich 23.8% (10)

Oddanych głosów: 42

  • 6
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @januszerka

może to matka i córka albo siostry xD


No właśnie nie, to są przyjaciółki lub bardzo bliskie sobie koleżanki w wieku wczesnostudenckim (nie wiem czy coś studiują, ale w takim wieku są) z tego samego rocznika. Więc wątpię, że matka jednej z nich zdążyłaby urodzić szybko drugą.