Wpis z mikrobloga

@inko-gnito Eco, 3:40 ale z godzina to "suszenie" przez otwarcie drzwi. Rzadko się zdarza żeby było coś niedomyte. Raz na jakiś czas, zwykle jak mam coś lekko przywarte to daje pełną #!$%@?ę na 72 stopnie 3:30 żeby domyć i żeby mi ją odkaziło w środku.
@inko-gnito eko bo zużywa najmniej prądu i wody (długo trwało zanim swoją kobietę przekonałem że tak rzeczywiście jest, bo ten program trwa dość długo więc według jej pojęcia to niemożliwe żeby zużycie było mniejsze)
No i czasem taki 30 minutowy, jak mam tylko jakieś szklanki czy kubki do przepłukania
@PotwornyKogut ja mam zmywarkę electroluxa i krótki 30 minutowy program może być bardziej eco niż eco wg specyfikacji, a ze na tym szybkim zwykle się dobrze domywa wszystko to najczęściej leci
@PotwornyKogut szklanki, talerze, sztućce bez problemu, mało uwalona patelnia czy garnek tez bez problemów - ale u mnie idzie na bieżąco zwykle, wiec rzadko mam coś mocno uwalonego i zaschniętego żeby korzystać z innych programów
Żaden program eco realnie nie jest ekonomiczny bo czas to też pieniądz i nikt nie wmówi że jest inaczej. Do tego eco sa w temperaturach bardzo niskich po to aby było "eko" czyli myjemy dłużej ale np w 45 stopniach zamiast połowe krócej ale w 60 stopniach i w tych 45 stopniach to nie wiadomo czy w ogole domyje. Dlatego myje 4 godziny zamiast 2h.
Nigdy nie używam eko bo to nie