Wpis z mikrobloga

Streszczenie filmu i zależności między buddą a mgp:

- Budda wypromował mgp - dzięki tej znajomości tak "urusł"
- Budda promował wałek pt. Mgp rent. Ludzie zostali oszukani na kaucji. Stracili również pieniądze na leasing, przygotowanie placów etc.
- Budda przekazał numer osoby która chciała nagłośnić temat do glinka. Później ten chłopak był zastraszany
- Budda dostał cynk, że mgp to konfident. Finalnie zablokował tę osobę (Osobę która go poinformowała)
- Budda promował i wręcz ręczył za loterię mgp. Finalnie okazało się, że to gotowiec a glinek zmienił dywaniki.
- Budda rozmawiał z glinkiem 2 tygodnie temu podczas loterii supry. Więc mają kontakt i to dość dobry
- Budda sam się wygadał w "temacie Francji" nawet przed zadaniem konkretnego pytania. Czyli doskonale wie o co chodzi

*Temat Francja, to wypożyczalnia aut do Francji prowadzona przez mgp. Auta w magiczny sposób znikają...

Chyba nikt nie jest tak głupi myśląc, że Budda o tym nie wiedział. Przecież ten Artur od dawna bada temat. Zapewne wiedział już czasie organizowania loterii przez mgp. Skoro my to wiemy teraz, to temat lata od dawna. Możliwe, że korzyści wynikające ze znajomości były większe aniżeli potencjalne konsekwencję.

Trzeba dodać, że Budda ma bezpośrednie korzyści wynikające ze znajomości. Według Artura dostał Lamborghini za promocję loterii. Nie wiem jak można wierzyć temu troglodycie, ale mniejsza z tym. Macie bezpośrednią korzyść którą otrzymał budda. Czy dla was taka osoba jest wiarygodna?

Jak ktoś zostaje oszukany na czymś co promuje dany twórca, to nie próbuje się z nim skontaktować? Jak dla mnie to do buddy pisali oszukani, tylko on miał to w 4 literach.

#budda #polskiyoutube #famemma
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Crankees: Co takiego? Budda promował bezpośrednio lub pośrednio. Nawet jeśli przyjmiemy, że promował tylko mgp, to i tak przekierował widzów do niego w czasie kiedy otwierał wypożyczalnię. Masz na filmie osoby które mówią, że dowiedziały się o tym od buddy. Myślisz, że te osoby nie pisały później do buddy?

Później budda robi loterię z mgp. Dodatkowo mgp posługuje się pseudonimem buddy podczas spotkań.
  • Odpowiedz
  • 0
@Crankees: Właśnie z rozmowy franczyzobiorcy wynika, że "No na Instagramie Budda to promował". Mamy 2 możliwości:

1. Budda faktycznie to promował
2. Budda promował mgp w czasie gdy otwierał wypożyczalnię. Czyli pośrednio promował też wypożyczalnię

Faktem jest, że ludzie tam trafili od buddy. Dziwne jest, że mgp wspomina o buddzie podczas spotkań. Później wyciąga kaucję. Budda nic o tym nie wiedział, bo wątpię, że te osoby nie pisały w tej sprawie
  • Odpowiedz
@10kobla: Nie chcę mi się, drugi raz oglądać, ale wiem, że ten "Po Prostu" poprawiał się, że Budda nie promował bezpośrednio MGP Rent, a MGP, które w podobnym czasie zrobiło tę wypożyczalnię.

PS Nawet nie wiedziałem, że oprócz myjni miał jakąś wypożyczalnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Crankees: Mówił, że nie ma storki na potwierdzenie. Czyli nie ma dowodu na to, że Budda zamieszczał story i reklamował wypożyczalnię. Faktycznie możesz mieć rację. Osoba na nagraniu mogła pomylić fakt promocji mgp z bezpośrednią promocją wypożyczalni, jeśli były w tym samym czasie. Jednak zdanie "No na Instagramie Budda to promował" może sugerować, że reklamował.
  • Odpowiedz
@10kobla

@Crankees: Mówił, że nie ma storki na potwierdzenie. Czyli nie ma dowodu na to, że Budda zamieszczał story i reklamował wypożyczalnię. Faktycznie możesz mieć rację. Osoba na nagraniu mogła pomylić fakt promocji mgp z bezpośrednią promocją wypożyczalni, jeśli były w tym samym czasie. Jednak zdanie "No na Instagramie Budda to promował" może sugerować, że reklamował.

Może sugerować ale dowodu brak, więc po #!$%@? znów farmazonisz? Jak hejtujesz to rób to
  • Odpowiedz
  • 2
@Kroledyp: Weź $&$#alaj przygłupie. Pozdrów boxdela czy od kogo Ty jesteś!

Już mi 2 osoby pisały, że jesteś od boxdela. Po twoich wpisach może coś w tym jest. Nie mam zamiaru użerać się z takim głąbem. Nie potrafisz normalnie napisać, tylko wykrzykujesz te swoje hasła.

Ten poszkodowany jasno mówi, że "Budda to promował". Artur mówił, że on nie storki, więc nie ma potwierdzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@10kobla: Później dodałem, że ten poszkodowany może coś pokręcił. Budda promował mgp, a mgp w tym czasie promował wypożyczalnię. Mogłem dodać, że tak sugeruje poszkodowany, ale edytować wpisow nie można. Jest różnica między JEGO a TO. Crankees jest normalnym człowiekiem i można z nim się dogadać , a z tym takim osobnikiem jak Ty nie ma możliwości konwersacji. Znajdź w słowniku znaczenie słowa hejt i hejtować. Paradoks jest taki, że to
  • Odpowiedz
  • 0
Więc żeby być dokładnym, to zamiast "Budda promował wałek pt. Mgp rent. Ludzie zostali oszukani na kaucji. Stracili również pieniądze na leasing, przygotowanie placów etc"

Powinno być - Franczyzobiorca MGP rent powiedział, że to budda promował wałek pt. MGP Rent. Użył następujących słów "No na Instagramie Budda to promował". Ludzie zostali oszukani na kaucję. Stracili również pieniądze na leasing, przygotowanie placów etc. Bardzo duża część osób trafiła do glinka za pośrednictwem buddy.
  • Odpowiedz