Wpis z mikrobloga

@ElementalX7: a jakies konkrety? Bo to ze tam wieje jakimis grubymi oszustwami finansowymi na kilometr to nie trzeba byc szerlokiem zeby wykminic. Tyle ze jedyne co ma jakakolwiek moc to twarde dowody. A tych chyba jak narazie brakuje. Mam nadzieje ze predzej czy pozniej szambo wyleje a nie pan budda odejdzie zaraz na jutubowa emeryture i reszte zycia spedzi w jakims meksyku.
@ssijjajamurzynowi: w ktorej wiadomosci go bronie ? i przed czym go bronie xd ? sperma zalała ci mozg ? Mowie wprost i jasno, masz dowoy ? pokaz mi je, chce sie dowiedziec jaki to zly czlowiek, pokazesz czy go bronisz?

@ElementalX7 No to skoro przedstawienie dowodów nic nie da to po co o tym piszesz bo nie kumam xd ?
@Dingik: no i wtedy zaczynaja ci pisac ze go bronisz xd ja wgl nie interesuje sie motoryzacja, nie ogladam go ale wiem kto to, i tez WYDAJE mi sie ze to niezly szwindel, ale nie chodz i nie placze o tym bo nie mam dowodów
@ElementalX7 OK to napisz tutaj ile ma za uszami. Tylko nie pisz, że już o tym pisałeś, bo skoro znów poruszasz temat to rozwiń.
Tutaj wszyscy wszystko wiecie a służby, sądy i prywatne firmy nie są w stanie tego ustalić. Czasem mam wrażenie, że tutaj sami megainteligenci ale potem się okazuje, że większość tak naprawdę przerasta czytanie ze zrozumieniem xD