Wpis z mikrobloga

Odsłuchałem Trzecie Śniadanie i jeśli ktoś uważa, że Bartosiak został zaorany to chyba oglądaliśmy dwa różne programy.

Bartosiak był totalnym szefem tej dyskusji. Dyner rzuciła tezę "kupmy 1000 abramsów i w razie czego przylecą Amerykanie obsługiwać je ginąc za Polskę" a gdy Bartosiak to zakwestionował popierając argumentami to ta zaczęła się zapowietrzać i przez zaciśnięte zęby cedzić "nie przekonuje mnie pan", "zaprzecza pan sobie".

#kanalzero #bartosiak
  • 13
@PiccoloGrande: Mam podobne odczucia xD I generalnie tam nie było żadnego orania, tylko normalna dyskusja. Większość wykopków jest bardzo płytka i nie zrozumiała aluzji do "funkcji czasu", babka mówiła że Bartosiak sobie zaprzecza, tylko chce grać na 2 opcje, Amerykanie na granicy, i jednoczesne tworzenie własnego uniezależniania się, co to ma znaczyć, że by sprowadzamy do siebie Abramsy dla amerykan i jeszcze za to płacimy i czekamy na ich rozkazy.
@Spitfire92

wielka armia NATO przyjdzie z pomocą gdy połowa miast, fabryk, infrastruktury na wschodzie PL będzie w ruinie


dokladnie, szykowac sie na najgorsze, liczyc na najleosze, bo, na dzien dzisiejszy to jaka wielka armia nato?! czyje konkretnie sily i w jakiej liczbie? us czy kraje europejskie? bo np uk ma calych sil zbrojnych ponad 70 tysiecy ludzi, a mowa w uk zeby zaczac cos z tym robic to sie zaczela gdy sie
wielka armia NATO przyjdzie z pomocą gdy połowa miast, fabryk, infrastruktury na wschodzie PL będzie w ruinie


@Spitfire92:

Czyli zakładasz, że Rosja zaczęłaby wojnę z zachodem od Polski a nie od Bałtów albo od Rumunii?
@falden: mało realistyczny scenariusz ale przypominam, ze graniczymy Białorusią, jakiekolwiek działania na Rumuni musiałyby być poprzedzone Mołdawią (o czym się zresztą mówi jakoby miała być to kolejna faza działań rosyjskich)
#!$%@?ą ekspertką i daje się ponieść emocjom


@bolamniekolana: xDDDDDDDDDD
przecież ona normalnie stwierdzała fakty i wyrażała opinie, właściwie zero emocji, a Bartosiak pluł się i unosił jak gimnazjalista.
Nie mówię, że nie miał racji, bo w tej dyskusji racji nie ma nikt, gdyż są to tylko gdybania i spekulacje. Natomiast nie zapominajmy, że Bartosiak i Zychowicz to są bardziej takie wykopki, które naczytały się książek i myślą, że pozjadały rozumy no