Wpis z mikrobloga

Piotr Gąsowski szczerze o Szymonie Hołowni. „Jestem zawiedziony”

– Jestem zawiedziony. Nie będę ukrywał. Ja nie jestem jakimś takim krzyczącym feministą. Jestem bardzo za kobietami. Uważam, że powinno się wam lepiej wieść. Powinno wam się dać tysiąc razy więcej zdania władzy w sensie możliwości wyboru. Z drugiej strony uważam, że Szymon Hołownia jest dobrym człowiekiem, znam go — podkreśla.


Jprdl, no nie. Wytłumaczcie mi, czego kobietom brakuje? Jakiej władzy? Przecież w tym kraju jest absolutnie wszystko pod kobiety xD Aborcja? To nie jest tylko "problem" kobiet, ale małżeństw, par. Takie sugerowanie, jakby mężczyzna nie miał nic wspólnego z ciążą. No chyba, że alimenty ma płacić, to wtedy wspólna sprawa xD

Nie przepadam za Hołownią, ale chłop teraz nie jest za aborcją i to ma go skreślić na amen, bo przecież jedynym wyznacznikiem w tym kraju jest pozwolenie na skrobankę bez konsekwencji i nie może być ludzi, którzy jej nie popierają xD Wszystko ma być pod feministki zrobione.

Poza tym, specjalnie pyta się określonych osób i pisze w określonych mediach, żeby pożreć konkurencję. A taką Hołownia jest dla PO.

#polityka #aborcja #takaprawda #4konserwy #bekazlewactwa #media #rozowepaski #niebieskiepaski