Wpis z mikrobloga

10 lat temu, gdy pierwszy raz mieszkałem sam, spróbowałem zrobić pierogi. Efekt był taki, że do dzisiaj ich nie robiłem.

Nie mniej mięso wołowe z rosołu trzeba jakoś zużywać, więc próba nr 2 zakończona pełnym sukcesem. Przed Państwem moje opus magnum - pierogi z mięsem.

#gotujzwykopem

Oszukiwałem, użyłem maszynki do makaronu do walkowania ciasta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
hansix - 10 lat temu, gdy pierwszy raz mieszkałem sam, spróbowałem zrobić pierogi. Ef...

źródło: temp_file4835766017178370962

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mirkosoft akurat wołowe w pierogach lubie gotowane gdzie ogólnie nie lubię mięsa z rosołu, który zresztą zwykle robię na 3 rodzajach mięs.

Powyzej to tylko kwestia techniki i wyrobnictwa - co nomen omen jest pierwszą przeszkodą dla każdego kto lubi jeść a nie robić pierogi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niecodziennyszczon regularnie robię makaron i osiągnięcie tej samej regularności, cienkości oraz jego skuteczne wyrobienie jest nieporównywalnie łatwiejsze maszynką.

Ma tylko wadę - z jednego urabialnego płata z maszynki wychodzi koło 10 placków pod pierogi. Powtarzalność efektu za to jest warta zachodu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sberatel krokiety, pasztet, pierogi, sałatka jarzynowa, blendowanie z zupą, karma dla psa

Każdy sposób jest dobry żeby nie marnować jedzenia.
  • Odpowiedz