Wpis z mikrobloga

@ikimrdbeietocytynal: @mascarponie No dobra nie każdy, ale zakładając że 20% populacji ma #!$%@?ą genetykę, 60% przeciętną i 20% zajebistą genetykę, to i tak 80% populacji na luzie osiągnie sylwetkę z fotki od OPa pilnując progressive overloadu i liczenia kcal z cyklami masowymi i redukcyjnymi na zmiane. Myślę, że w +/- 4 lata od zwykłego chłystka. Pozotałe 20% będzie się musiało bardziej postarać.

Jak zwykle w temacie wypowiadają się zapewne osoby co
  • Odpowiedz
  • 9
Jak zwykle w temacie wypowiadają się zapewne osoby co nigdy nie były na siłowni, ale już z góry wiedzą, że to akurat oni mają #!$%@?ą genetykę i nawet nie ma co się ruszać, albo nie potrafią zaprogramować sobie odpowiednio treningu i stoją w miejscu od 10 lat robiąc jedno i to samo FBW w kółko bez pomyślunku bez liczenia kcal.


@dsomgi00: To może podam przykład siebie. Kogoś kto też kilka lat
  • Odpowiedz
@switcher20 no bo tutaj nie ma za małego %bf, jest sporo mięsa to prawda. Ogólnie dobra budowa szkieletowa też jest. Jednak na takie ciało sobie pewnie pracował kilka lat, a nie płakał na wykopie
  • Odpowiedz
@switcher20:

Ale najgorsze z tego wszystkiego jest te słuchanie, że pewnie jestem leniwy, nigdy nie byłem na siłowni i zwalam na geny zamiast ruszyć dupę tak jak oni. Komentarze jakiś randomów, że "chudo wyglądam i powinienem coś zjeść też nie są miłe". Ale muszę to wytrzymywać bo gdyby nie błędy poznawcze i schadenfreude to ludzie jeszcze by zaczęli być smutni, bo mogłoby się okazać, że tak wiele od nich nie zależy.
  • Odpowiedz