Wpis z mikrobloga

#odyn Chłop tyle lat podróżuje i jak zawsze dziwią go jakieś drobne rzeczy. Ja tam nic dziwnego nie widzę w tym, że mają darmowe torby foliowe i to że ktoś w sklepie waży owoce i warzywa. Ot ciekawostka i tyle, a Odyn rechocze z tego na swój odynowy sposób i przedstawia to tak jakby ci Czarnogórcy to byli jacyś debile.
  • 8
  • Odpowiedz
@bbul44: nie no to przecież widać, że chodziło mu po prostu o to, że u nas przez unijne przepisy nie ma darmowych reklamówek itp. Ja sam pamiętam jak się jechało do Auchana to normalnie przy kasie Ci pakowali wszystko do reklamówek i się nic nie płaciło za nie. Dzisiaj to już jest nie do pomyślenia żeby dostać gdzieś reklamówkę za darmo więc po prostu wzięła go nostalgia, a nie, że zdziwienie
  • Odpowiedz
@bbul44: albo mnie rozwala to jak zmiania sie kraj i pokazuje ceny w tym kraju. Ok w jednym sa wyzsze w drugim duzo nizsze ale dla zobrazowania tego warto wspomniec np. o minimalnej wynagrodzenia tego kraju. Tylko ze po co? Odyn odpowie ze moze sobie kazdy wejsc w wikipedie i o tym poczytac.
  • Odpowiedz
@kaczormistrz: Przecież to są luźne vlogi/filmy z jego wojaży i często nagrywa to na rympał i montuje na telefonie. Chcesz filmów stricte podróżniczych to jest ich cała masa na polskim YT i chyba nie muszę ci podawać przykładów xD
  • Odpowiedz