Wpis z mikrobloga

  • 5
@matluck: W tym tygodniu wrzuciłem ze 5 przykładów, w których Piotrula wyraźnie mija się z prawdą. Prt scr / filmik z przeszłości kontra nowa wypowiedź. Wiem, że nowa wypowiedź kasuje starą, ale czy sądzisz że on serio wierzy w swoje kłamstwa? Zaczynam myśleć, że może być nałogowym kłamcą. Jak można tyle kłamać widzom, którzy widzą, że pół roku temu bredził coś innego? Dalej szokuje mnie, że można tak żyć. Obrzydliwość.
@Goatlord: Ja wolę wyjaśnienia uprzejme. Może to zespół Korsakowa, albo uzależnienie od mediów społecznościowych ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia treści i ogólnie prowadzenia kanału.

Występują ostre zaburzenia pamięci świeżej i niedawnych zdarzeń (przy zachowaniu wspomnień sprzed choroby), luki pamięciowe wypełniane konfabulacjami zwykle o treści wielkościowej, pojawia się apatia, chory ma również problemy z jasnym i logicznym rozumowaniem. Nie występują za to objawy charakterystyczne dla otępienia, takie jak zaburzenie myślenia abstrakcyjnego, upośledzenie sądzenia
@Goatlord: Zespół Delbrücka + dobre miejsce na spektrum autyzmu + zaburzenia osobowości z pogranicza narcyzmu i paranoi + antyspołeczne zachowania + niski iloraz inteligencji. No i oczywiście creme de la creme – bycie złym człowiekiem nieposiadającym żadnych zalet. Myślę, że w chwili obecnej w różnych proporcjach, brudas świadomie łże jak pies (ponieważ jest złym czlowiekiem) i sporadycznie nieświadomie bredzi z powodu postępującej degradacji ośrodkowego układu nerwowego wywołanej nadmiernym używaniem alkoholu, spożywaniem
@aarrttkk: przypłaciłem te studia wrzodami okrężnicy Panie Pułkowniku, dlatego – gdybym oczywiście miał taką sposobność – to wybrałbym rentę za skutki pracy w ekstremalnie ciężkich warunkach, zamiast tej habilitacji ;]
@Goatlord Co to jest zasada zachowania ciągu? Wiem o ZZ pędu, masy, energii, ale ciągu? 1 zasada dynamiki Newtona tak bardzo przedstawiona na poziomie podstawówki. To co mówi o planetach męczących się to już w ogóle nie jest związane z ZDN, bo ta mówi o ruchach prostoliniowych, nie krzywoliniowych. Piotrełe wie, że Michał Heller to ksiądz? A to tylko 4 minuty.
  • 0
@Mokkorichan: Nie oglądałem tego filmu. Widzę, coś na czym nie ma prawa znać się Piotrula i jak widzę, że się wypowiedział ze 40 minut, to wiem iż będzie zabawnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-