Wpis z mikrobloga

Jakie mieszkanie najbardziej by was satysfakcjonowało? Czy to z partnerką/em czy bez, czy może jakiś pokój zainteresowań np do grania albo do składania Lego albo pracownia jakaś, ciekawy jestem co byście zrobili wpisując motherlode haha
#nieruchomosci #mieszkanie #kiciochpyta

jaki metraż

  • 30m (jeden pokoj) 3.6% (8)
  • 40m (dwa pokoje) 6.2% (14)
  • 50m (dwa pokoje ale wiecej przestrzeni) 12.9% (29)
  • 60m (3 pokoje mniej przestrzeni) 24.4% (55)
  • 70m (3 pokoje wiecej przestrzeni) 24.4% (55)
  • 80m+ (napisz co bys tam zrobił/a) 28.4% (64)

Oddanych głosów: 225

  • 17
  • Odpowiedz
@OlekAleksander: dlaczego 2 większe pokoje zamiast 3 mniejszych?
@Lordon rozsądne do życia dla parki zamulaczy to sypialnia, salonokuchnia i po jednym gabinecie dla każdej osoby, żeby mieli miejsce do składanie modeli, grania na perkusji, pompowania bicepsa, rozstawienia battlestation do gierek, kolekcjonowania figurek Wojnamłotek 40k, trzymania teleskopów itp.
  • Odpowiedz
@Lordon: minimum 80m2 dla pary, teraz mamy 56m2 3 pokoje i jest niesamowita ciasnota i kłótnie przy pracy zdalnej bo za głośno w pokoiku z biurem
Powinienem zrobic komputerownie a salon olać totalnie

Jedno dziecko też 80m2 ale wiecej to juz dom
  • Odpowiedz
@Lordon: Wejście powinno oddzielać od reszty jakieś pomieszczenie, najlepiej z osobną garderobą albo przynajmniej dużą szafą.

Salon z aneksem kuchennym. Zajebiście duży. Taki, żeby miał przynajmniej ze 30 metrów i co za tym idzie, było wygodnie kogoś tam rozgościć i do tego 2 przepusty kablowe: pierwszy od tv do podłogi, drugi będzie się zaczynać obok tego pierwszego przy podłodze, przejdzie przez całą podłogę i skończy się za kanapą tak, żeby móc
Pandillero - @Lordon: Wejście powinno oddzielać od reszty jakieś pomieszczenie, najle...

źródło: e179400ae467fd45eac9d1dee9784d65

Pobierz
  • Odpowiedz
dlaczego 2 większe pokoje zamiast 3 mniejszych?


@NieRozumiemIronii: Bo w trzecim pokoju prawie nikt by nie przebywał, więc zabrałbym sobie metry z sypialni albo z pokoju w którym spędzamy cały dzień, żeby je dołożyć do pokoju, który gdzieś tam sobie jest. Jak ktoś potrzebuje odpocząć od partnera to sa 2 pokoje, jak przyjeżdżają goście to też są 2 pokoje, żeby ich przenocować, kuchnia oddzielna, więc nikt nikomu nie przeszkadza. Nie widzę
  • Odpowiedz
  • 0
@pjk13 jak moje wynajmowałem to na początku wojny zgłosił się Ukrainiec który chciał 12 osób tam wsadzić XD podziękowałem serdecznie, ciekawy jestem co po roku by z mieszkania zostało
  • Odpowiedz
@Lordon: 80m^2 to rozsądnie minimum gdy masz zainteresowania, które robisz w domu.

Ja mam kilkanaście konsol, telewizory CRT, trzy zestawy potężnych kolumn, dwa monitory CRT, Amigę, starego peceta 486, jak sobie to wyobrażasz w klitce 30m^2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie widzę po prostu przydatności dodatkowego pokoju kosztem przestrzeni w innych pomieszczeniach.


@OlekAleksander: Gdybyś miał tyle gratów, to byś zobaczył. Gdzie byś to ustawił? W saloniku,
  • Odpowiedz
Gdybyś miał tyle gratów, to byś zobaczył.


@Yuri_Yslin: Nie lubię mieć gratów, jak czegoś nie używam to mam 2 piwnice. A kilka telewizorów to pewnie masz, bo masz dużo pomieszczeń a nie dlatego, że patrzysz w kilka na raz, więc argument raczej w drugą stronę.
  • Odpowiedz
A kilka telewizorów to pewnie masz, bo masz dużo pomieszczeń a nie dlatego, że patrzysz w kilka na raz


@OlekAleksander: To są specjalizowane graty. Do Amigi używam innego, do konsol innego, a do PC innego, etc. Wszystko jest w jednym pomieszczeniu.
  • Odpowiedz
do konsol innego, a do PC innego


@Yuri_Yslin: Tu się zgodzę, że na takie fanaberie jak osobne telewizory do konsoli i do PC potrzebne jest miejsce, ale dalej mówisz, że są w tym samym pomieszczeniu, więc chyba lepiej mieć to pomieszczenie większe?
  • Odpowiedz