Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jaszczomp27: raz na jakiś czas żona ma prawo nie mieć ochoty, ale jesli zacznie odmawiać regularnie to musisz coś z tym zrobić. Pierwszy krok to spróbować dojść do sedna sprawy, może jest coś co ty sam albo razem możecie zrobić żeby ona częściej miała ochotę.
@girlsjustwannahavefun: mi chodzi o notoryczne "nie mam ochoty". Facet potrzebuje komunikacji ale nie w aż takim stopniu jak kobiety, kobieta bardziej potrzebuje się wygadać (bo jesteście bardziej socjalne) a facet będzie sam rozkminiał (bo jesteśmy bardziej zadaniowi). Piszesz "dorosły i dojrzały facet", myślisz że wejdziesz mi na ego? xd
@woskrosenie: czemu uważasz że chce „wejść ci na ego” cokolwiek to znaczy. Oczywiście że notoryczne odmawianie współżycia świadczy o tym że w tej relacji są kłopoty. Seks jest tak samo ważnym elementem relacji jak i rozmowa. No uważam że faceci mają mniejsze potrzeby rozmowy, bo to „natura”. To są różne elementy składające się na związek. Bez rozmowy nie ma relacji dobrej i tak samo bez seksu. Ale robienie sobie na złość