Wpis z mikrobloga

@SpokojnyLudzik: Mikroukrywacz działa. Upewnij się, że jest włączony, bo przez przygotowanie do wersji 3.0 trzeba go włączyć jeszcze raz. (Dzieki temu nie będzie trzeba go włączać po aktualizacji w wersji 3.0 bo to ustawienie zostanie już zapamiętane)

Kwestię aktualizacji zaraz ogarnę i naprawię, dzięki za zgłoszenie.
WykopX - @SpokojnyLudzik: Mikroukrywacz działa. Upewnij się, że jest włączony, bo prz...

źródło: WykopX

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@zimowyporanek coś się zepsuło na serwerze do sprawdzania aktualizacji, wlasnie próbuje rozkminic czemu przestało to dzialac. Sorki za ten problem.

@SpokojnyLudzik na najnowszych wersjach
X Blank i XS dziala na pewno. Przed chwilą sprawdzałem.
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: Domyślam się, że 3 dni temu też miałeś Chrome 109. Czy wtedy Mirkoukrywacz działał? Sprawdź czy na 100 procent masz najnowszą wersję Wykop XS 2.50.0 oraz Wykop X Blank 2.50.3
  • Odpowiedz
@WykopX: wtedy działał. Po aktualizacji Wykop XS przestał. Mam Wykop XS i Wykop X Blank w najnowszy wersjach (takich jakie podałeś). Jestem ciekawy czy inni też zgłoszą problem, bo jak nie to może to wina starego chroma... ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WykopX: ¯\(ツ)/¯ ... zostaje na 2.43 wersji (Wykop XS), zbyt istotny jest dla mnie Mirkoukrywacz. Może jak kiedyś przejdę na innego Windowsa to będzie ok, ale na razie siedzę na siódemce i starej wersji Chrome.
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: a jeśli chodzi o wyczyszczenie Mirkoukrywacza to możesz to zrobić ręcznie:

F12 albo CTRL+J > Aplikacje > Local Storage > wykop.pl > wpisujesz "mirkoukrywacz" i możesz usunąć pojedyncze lub wszystkie wpisy
WykopX - @SpokojnyLudzik: a jeśli chodzi o wyczyszczenie Mirkoukrywacza to możesz to ...

źródło: WykopX

Pobierz
  • Odpowiedz