Wpis z mikrobloga

ja jak bym miał taką sytuację to bez gadania brał bym Smart IPTV testowałem miesiąc i działa to fajnie a jak pomyślę że za 25zl do czasu gdy nie zrobisz hard resetu to się opłaca
  • Odpowiedz
@przemyslaw82: Smart IPTV jest na zasadzie adresu mac telewizora. Jak robisz reset to nie zmieniasz adresu mac. Chyba że masz na myśli przefleszowanie firmware, ale wtedy masz chyba możliwość zapisania ręcznie adresu mac.
  • Odpowiedz
@Kamiloss96: @przemyslaw82 @figus102 webos i pochodne to co innego niż wam się wydaje. Tam nie ma ŻADNYCH aplikacji a jedynie poruszając pilotem i wybierając ikonki otwieracie strony internetowe. Bazuje to wszystko na starym OperaTV. Jak ktoś ma nieco wyobraźni i podstawy protokołów sieciowych to przy u życiu serwera dns spowoduje otwieranie się całkowicie czegoś innego niż wybrana z pilota "aplikacja" . Emulatory oraz narzędzia dev są dostepne na stronach producentów tv
  • Odpowiedz
@wojciet: mi to szkoda czasu aż tak szczegółowo się zagłębiać w systemy i dev niech konie myślą mają większe łby na pewno bym nie kupił LG z czego nie ma wprost pożytku a do zadowolenia musiałbym dokupić dodatkowe pudełko typu nokia 8010
  • Odpowiedz
@przemyslaw82 oczywiście. To w pełni zrozumiałe. Wspomniałem o tym jako ciekawostce teorii w związku z tym iż jest to mój zawód. Wiele lat ciężkiej edukacji żeby posługiwać się narzędziami dev gdzie trzeba kompilować itd... z tymi pudełkami to też jest mocno średnio. Taka nokia już ok wiadomo ale jak komuś cos takiego szykuję to kupuje płytę główną od jakiegoś uszkodzonego laptopa i wrzucam system mojego pomysłu i wtedy jest jak trzeba
  • Odpowiedz
@Peter1096PL siptv jest na webos i na android. Tivimate na android. za siptv płaciłem 5euro za jeden tv dożywotnio. tivimate jest droższe dożywotnio, ale na pięć odbiorników. Tivimate jest bardziej rozbudowane i w opinii wielu lepsze.
  • Odpowiedz