Wpis z mikrobloga

#!$%@? #mbank to jest #!$%@? dramat. wypowiedziałem umowe, minelo 30 dni i dalej to konto istnieje, bylem osobiscie facet powiedział że to kwestia paru dni i sie hehe zamknie (same ogólniki), po ponad tygodniu napisalem na czacie, chlop powiedzial ze do jutra do 12 jak sie nie zamknie to prosze pisac, minelo dwa dni a teraz #!$%@? nawet mnie nie łączy z konsultantem xD Ma ktos jakiś pomysł? #banki #bankowosc
  • 4
  • Odpowiedz
@curiousboi w zeszłym miesiącu wypowiadałem w trybie natychmiastowym w związku ze zmianą regulaminu i ten "natychmiastowy" zajął im tydzień. Widocznie tak to w tym parabanku działa
  • Odpowiedz
@curiousboi: miałem to samo, konto zamykane w trybie natychmiastowym, a jakbym nie złożył reklamacji na chacie to pewnie w ogóle by nie zamknęli. Nie mam pojęcia jak ten bank jeszcze funkcjonuje i (o zgrozo) przybywa im klientów...
  • Odpowiedz
@curiousboi: upewnij się że to konto jest widoczne w bankowości internetowej w zakładce z listą kont (a nie na głównym ekranie).

Zamykałem ROR w mBanku z powodu podniesienia opłat w styczniu. Jako że miałem to konto podane w kilku miejscach to uznałem że zamknę z normalnym 30-dniowym wypowiedzeniem, żeby mieć czas na zmiany. Myślałem że się nie zamknęło, bo było widoczne na głównym ekranie, ale okazało się że na liście kont
  • Odpowiedz