Wpis z mikrobloga

#leasing #salon

Interesuje mnie zakup nowego auta. Lexus ma bardzo dobry rabat na ux250h. Będzie to pierwsze moje auto z salonu. Dostałem taką wycenę. Wydaje mi się że to średnia oferta i gap w wysokości 6700 zł to sporo
Doradzicie jak do tego podejść? Słyszałem że można zrobić gap taniej jak i sama oferta może być korzystniejsza

opis odnośnika
marzab - #leasing #salon 

Interesuje mnie zakup nowego auta. Lexus ma bardzo dobry r...

źródło: IMG_6552

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@marzab: Wychodzi ponad 120% więc bez szału, choć z drugiej strony przeciętna wpłata na początek i aż 4 lata. GAP też da się kupić jednorazowo sporo taniej. Odezwij się do @OptiFinance, na pewno przygotuje Ci lepszą ofertę, to sprawdzona firma, korzystam od 2021.
  • Odpowiedz
  • 0
@BShKF: moge zwieszykc wykup ale obecnie nie jestem w stanie placic wiecej niz 2500 brutto, moglbym tez wplate zrobic na 25% ale i tak wszedzie wychodzi powyzaej 120%.

nizszy procent jest tylko mozliwy przy krotyszym okresie i duzej wplacie
  • Odpowiedz
@marzab: Ze 120% nie zrobisz nagle 105%, ale nawet jak znajdziesz coś za 118%, to to jest Twój realny zysk, dlatego warto sprawdzać różne oferty. Leasing będzie tańszy przy krótszym okresie, wyższej wpłacie i niższym wykupie.
  • Odpowiedz
Przy tych parametrach na stałej stopie można zrobić koszt w granicach 115% z GAPem za 3350 zł), natomiast rata dalej jest wyższa od zakładanej 2,5k brutto. Można by było się do niej zbliżyć przy wpłacie 45%.
  • Odpowiedz
  • 0
@OptiFinance

u mnie rat jest 47, u dealera 48. To błąd z ich strony


Już któryś raz widzę, że liczba rat o 1 mniejsza niż x*12 jest lepsza, ale właściwie dlaczego? Oprocentowanie jest dodawane za każdy rozpoczęty rok czy co?
  • Odpowiedz