Wpis z mikrobloga

#xc60 #edge #ford #volvo #fordedge #volvoxc60 #xc40 #volvoxc60 #motoryzacja #auta #mercedes

Witam. Myślę powoli nad zmianą auta. Zaczynałem od miejskiego, był też hatchback, teraz sedan którym mi się wygodnie jezdzi no to może kolejny to suv. Budżet do 160k
Z takich pierwszych typów to Edge i Xc60 albo xc40 ( choć wydaje mi się maławe) Ewentualnie coś innego typu merolek jakiś ale w tym budżecie nie wiem czy coś interesującego złapie, dlatego robie ankiete które wy preferujecie i może jakaś sugestia

Ps. Bardziej diesel jak benzyna choć może być to i to. Hybryda czy ja wiem... a elektryka nie chce
Z góry dzieki

Które bardziej wam się podoba/polecacie kupić?

  • Ford Edge 32.8% (19)
  • Volvo xc60 46.6% (27)
  • Volvo xc40 13.8% (8)
  • Coś innego. Podam w komentarzu 6.9% (4)

Oddanych głosów: 58

  • 13
@Gruboklates Mając tak świeże auto pewnie bym nie zmieniał, ale może Camry albo Mazda 6 (o ile łapią się w budżecie) Ewentualnie z aut klasę mniejszych to Mazda 3 (kurde, jak to zajebiście wygląda) albo Citroen C4 X (połączenie crossovera i sedana, które też całkiem nieźle wygląda). Giulii czy S60 nie proponuję, bo w tej kasie tylko używki, a takie 508 to dodatkowo jeszcze jest ciasne okrutnie (choć ładne).
@Gruboklates Edge sport 2.7 bym brał. Mam s-maxa (wnętrze jest takie samo) i jest naprawdę spoko.

XC60 to też fajne auto, będzie miało wygodniejsze fotele, ale jednak silniki vea to nie to samo Volvo co kiedyś. Dodatkowo w tych pieniądzach przy Fordzie będzie golasem

Xc40 pomijam z powodu sporo mniejszego rozmiaru.