Wpis z mikrobloga

Typ się chce dogadywać z rosją, nawet jakieś 3 punkty wymyślił, dobre sobie

Zrozum chłopie nie będzie żadnych negocjacji, gdy rosja skończy z ukrainą to będziemy się NA-PIER-DA-LAĆ, tu nie będzie kalkulacji, tylko zwieńczenie lat nienawiści, danie upustu emocjom z obydwu stron, będzie epicka wojna.

I wbijcie sobie to do łba ruskie trolle z pikabu, że nie będziemy z wami negocjować, więc nawet tu nie przychodźta z płaczem, dozo na polu bitwy lamusy!

#takaprawda #heheszki #wojna #ukraina #polska #geopolityka
KondominiumKatoSocjalistyczne - Typ się chce dogadywać z rosją, nawet jakieś 3 punkty...

źródło: 5ee1210915e9f9263c01936f

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Hahahahahahahahahahahhahahahahhaahahahh. Najpierw musiałbym się tam znaleść a to nie będzie takie łatwe. Ja przylecę do Polski jak będzie już po wszystkim. Kraj wtedy będzie potrzebował nowej administracji, takiej która będzie myślała w kategoriach pokoju, odbudowy, handlu i dobrych relacji sąsiedzkich. TO NIE NASZA WOJNA!!!
  • Odpowiedz
Hahahahahahahahahahahhahahahahhaahahahh. Najpierw musiałbym się tam znaleść a to nie będzie takie łatwe. Ja przylecę do Polski jak będzie już po wszystkim. Kraj wtedy będzie potrzebował nowej administracji, takiej która będzie myślała w kategoriach pokoju, odbudowy, handlu i dobrych relacji sąsiedzkich. TO NIE NASZA WOJNA!!!


@WrotaPiekiel: wstawaj IVAN zesrałeś się xD
  • Odpowiedz
Macie nie po kolei w głowie. Jesteście opetąni nienawiścią. Jesteście za wojną i pragniecie jej, opwoiadacie się za wojną bo w prawdziwym świecie jesteście nikim. Pozdro przegrywy!
  • Odpowiedz
@WrotaPiekiel: będziesz obserwował z daleka hahahaah i co uciekniesz do Niemiec które też sa w NATO i na granicy dostaniesz kopa w dupę od Niemców i zostaniesz dostarczony do Polski jako wydyganiec który ma iść na front bez broni, Czechy Słowacja, Litwa to samo. jedyny kierunek gdzie będziesz mógł uciekać to albo do Bałtyku ale po 2 stronie czeka Cię Szwecja która też jest w NATO albo z biała flaga i
  • Odpowiedz
@Major_Gross: I czytając wasze teksty dziękuję Bogu że mieszkam za granicą, bardzo się cieszę że nie oddychamy tym samym powietrzem. Idzcie na tą wojnę, macie moje błogosławieństwo dzielni wojowie XD
  • Odpowiedz