Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody

Szukam alternatyw dla zakupu samochodu od prywatnej osoby. Interesuje mnie polskie pochodzenie, więc najrozsądniej szukać chyba poflotowych. Mam 40-50k do wydania w zależności od modelu. Szukam czegoś z grupy VW, bo szukam silnika TSI o pojemności 1.0, 1.2 lub 1.4 TSI z 6-biegową skrzynią. Polecicie jakieś miejsca w okolicach Krakowa, Katowic lub Warszawy i wszystko między nimi np. Częstochowa, Kielce, Radom? Łódź, Rzeszów, Lubin ewentualnie też wchodzą w grę. Poczytałem trochę o AAA Auto i niestety duża liczba potencjalnych ofert mi odeszła z listy. Samochodów prywatnych jest mało, do tego często mają ceny z kosmosu.
  • 10
  • Odpowiedz
niczego to nie gwarantuje


@M13X: nie słyszałem gorszych opinii niż tych o AAA Auto i tego bym nie porównywał. Natomiast ciekawi mnie skąd pomysł, że jakiekolwiek auto używane będzie gwarancją niezawodności?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@OrzechowyDzem nie chodzi mi o gwarancję niezawodności, co bardziej o rzetelność sprawdzenia i ewentualne oszustwa. Na wykopie było wykopalisko z filmikiem jednego z blogerów samochodowych i jego krytyki dotyczącej DasWelt.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@NuklearnySzpadel jestem na kilku grupkach. Wygląda to tak, że ceny są jeszcze wyższe niż na OtoMoto czy OLX. W komentarzach powszechny ubaw z cen i to nie tylko wśród szukających, ale także wśród tych, którzy w ostatnich miesiącach sprzedali samochód i wiedzą, w jaki sposób rynek weryfikuje te ceny. Z drugiej strony są właściciele samochodów, którym dama grupa jest poświęcona. Oni są oburzeni komentarzami na temat cen i głoszą takie opinie, jak
  • Odpowiedz
o bardziej o rzetelność sprawdzenia i ewentualne oszustwa


@M13X: To możesz wykluczyć dealerów, bo oni tak samo mogą okantować jak handlarz z Radomia.
  • Odpowiedz