Wpis z mikrobloga

@mango: źle chłop napisał.
Ważne, że w końcu będzie można dymać nastolatki beż konsekwencji.
Poprawnie brzmi to: teraz nastolatki będą.mogly się dymać pez rządnej konsekwencji. Nie każdemu będzie dane uprawias seks. To kobieta będzie wybierać tak jak wybierała komu uchylić szparki.
A polska prawica krytykuję naszą obecność w NATO, to już wolę lewicę!


@i-marszi: To, że konfederacja jest tak niekompetentna jak lewica to druga sprawa, teoria podkowy. Dałbym wiele za rozsądną lewicę w tym kraju, bo tego potrzebujemy, a tłumaczenie się, że konfederacja jeszcze gorsza nie poprawia naszej sytuacji.
no i nie zmniejszyliśmy wydatków na wojsko i kupilismy sprzęt i hajs wydaliśmy a jesteśmy taką potęga że w przypadku konfliktu jedyne co nas ratuje to wsparcie NATO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StdPtr: Natomiast przy zmniejszeniu wydatków nie uratowałoby nas nawet wsparcie NATO, żeby coś dać trzeba coś wnieść.
W takim razie ty wybieraj komu wyłożysz śmierdziela.


@bigos555: no u mnie już to nie potrzebne bo się wkopalem w bycie mężem- zart, mi to pasuje.
Facet ale to jakiś ułamek procentow ma umiejętności aby partnerka go wybrała, część ma hajs i to wystarczy. Znaczaca część facetów nawet nie powacha krocza kobiecego. Dlatego zmieniłem zaproponowałem poprawioną wypowiedź pana z pierwszego posta.