Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Obejrzałem i wysłuchałem skrótu z "przesłuchania" starozakonnego Meńka. Chłop brzytwy się chwyta, bo dał się upokorzyć gościnnie u mauja na żebrowysrywie. Łysa pałka jako kambojański opiekun kambojańskich przegrywów, w bardzo agresywny sposób, tylko dla hajsu upokorzył gangusa karno-skarbowego. Najlepszy tekst to między innymi o tym, że znajomy arab w Etiopii powiedział do starozakonnego, Meńka, jak nie masz na siebie pomysła, xD to leć do Tajlandii i ten poleciał. Drugi tekst to jak Meniek przebywając w anclu w Tajlandii, prosił o mydło, pewnie ktoś mu je rzucał na posadzkę, żeby musiał się schylić. A mydło było deficytowym towarem,Weź się nie umyj, a jak będziesz śmierdział w grupie 400 chłopa, to masz przeebane/ale o tym tylko za donaty/ nie wiem, czy takowe były.
Mauj się wysprzęglił, że wolności wogóle w Kambo raju nie ma, bo rejestrował różne firmy i wie co za ile, a nie tam jakieś $250 dolka, jak upiera się Meniek.
Jest tak, wszystkie, te ameby kambojańskie nie przystosowane do normalnego funkcjonowania, nie nabywając umiejętności radzenia sobie w doczesnym życiu uciekają się do tego, że na żebrolajtach u mauja /za hajs/ dają z siebie robić dekli.
Łysa pałka "żelazną miotłą " wymiata z nich, na światło dzienne /za wpływający hajs/ tkwiący w tych amebach prymitywizm, aby tylko poniżyć i ośmieszyć dla hajsu.
Meniek, dojdzie do siebie i pewnie, za to zbroczenie odbierze sobie, co jego.
Dzięki @pelt
  • 3
Mauj się wysprzęglił, że wolności wogóle w Kambo raju nie ma, bo rejestrował różne firmy i wie co za ile, a nie tam jakieś $250 dolka, jak upiera się Meniek


@UmazanyPieprzem: przecież ten kretyn cały czas pieprzy jaka to w Kambodży wolność, a w Europie zamordyzm. Ciekawe co mu się odmieniło ? Czyżby Waleń Cycolinowy robił podkład pod ewakuację z wolnościowego raju bez ZUSu, Sanepidu i Unii Europejskiej, bez których biznesy