Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz

Polonia 4.0, żeby was numerek nie zmylił, to 4 próba biznesu w kraju-raju bez ZUS, kursu, podatków i sanepidu.

Dla porównania, ostatnia reaktywacja C-cheese była już 3 próba (1 to początki nagrywania Klapka "jak im się poleje to się otwierają do kamery", 2 koh Kong bo był baner obok bramy pomalowanej do połowy, 3 raz to spóła kamerdyner X klapek X Sraj-sros)

Znając życie skończy się jak w Pola Pizza w stolicy - stoliki okupowane przez alkusow którzy będą się kamerować na wzajem a jest tu masa jutuberow - MOomin, FilipINKA, Spocony Krzychu, Maniek oraz Gapa (może kogoś pominąłem)

Marcinek nauczony "pełnym obłożeniem" kurnika wie że człowiek leci pół świata aby spotkać innego rodaka do szklanki i zjeść mrożony bigos czy kurczaka w occie.
Chilli_Heatwave - #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz 

Polonia 4.0, żeby was numerek...

źródło: temp_file8396417748956743968

Pobierz
  • 7
@Chilli_Heatwave:

Polonia 4.0, żeby was numerek nie zmylił, to 4 próba biznesu w kraju-raju bez ZUS, kursu, podatków i sanepidu.

dentystów i godności <3

Marcinek nauczony "pełnym obłożeniem" kurnika wie że człowiek leci pół świata aby spotkać innego rodaka do szklanki i zjeść mrożony bigos czy kurczaka w occie.


xDDDDD
@wuadek: @lskx @Chilli_Heatwave
To i tak są odgrzewane kotlety.
Daniel Magical był chyba pionierem z nocnym spaniem.
Major Suchodolski też brał udział w takich projektach.
Speluna tv i Sędziszów.
Taki pijacki big Brother prędzej czy później kończy się zgonem.
Speluna wykończyła Krzywonosa a Sędziszów Majora...
Jeśli taki format wejdzie do Kambodży tylko czekać który zawodnik się przekręci wychodząc z komina krematorium.
@Chilli_Heatwave:

@lskx dziwiłem się czemu nie robił nocnego lajta że Srejle typu "ona śpi a widzowie ja budzą 10s dźwiękami"

haha xD.

Ja tu kiedyś sugerowałem, żeby wziął dużo kamer rozstawił po chacie i nagrywał. To był początek palmowej ekipy, kupił te xD przedowdy po 100 usd HDMI (a już przejściówki z thunderbolt są za 1$).

@Towarzysz_Sobaka
_Daniel Magical był chyba pionierem z nocnym spaniem.

Ciężko w to uwierzyć, ale magicala