Wpis z mikrobloga

Witam

Chciałbym was prosić o wsparcie finansowe, abym dotrwał do następnego miesiąca, ponieważ złożyłem wniosek o świadczenie finansowe, a teraz przejdźmy do mojej historii.

Tak, przyznaję się do tego, że przez nie branie leków na krzepliwość krwi, dorobiłem się udarów, to jednak przez całe życie żyłem z problemami słuchowymi oraz wadą serca, przez co odstawałem od rówieśników.

Co do leków, to nie brałem ich, ponieważ umarła moja 4 letnia siostra, po czym kilka miesięcy później musiałem przejść operację na otwartym sercu, bo brakowało mi zastawki.
Można powiedzieć, że złapałem boga za nogi, ponieważ operacja się udała, to jednak rodzicielka z powodu straty córki, postanowiła, że będę miał indywidualne nauczanie, które zamiast trwać pół roku, to jednak trwało półtorej, to do tego, najgorsze było to, iż się przeprowadziliśmy 2 km dalej od szkoły, przez co nikt z klasy mnie nie odwiedzał, co sprawiło, że "zdziczałem".

W skrócie powiem wam tyle, że bez psychologa musiałem to wszystko dzierżyć na własnych barkach oraz nosić to w sobie, a do tego podsłuchałem rozmowę rodzicielki z koleżanką, w której powiedziała, że wolałaby, abym to ja umarł, a nie siostra.

Jestem kolesiem z wadą serca, który jest prawie całkowicie głuchy, który przeżył dwa udary.
Do tego, gdy wydawało mi się, że wyszedłem na prostą i miałem optymistyczne myśli, to jednak w 2020 roku miałem zawał, który sprawił, że upadłem na samo dno. Niby chodziłem do psychiatry, próbowałem nowych leków, to jednak nadal nic to nie dawało i nadal nie daje, to jednak się nie poddaję...
Kurcze, całkowicie zapomniałem o tym, że jedyne, co sprawia, że trzymam się psychicznie na powierzchni, to pisanie o filmach, ponieważ wybrałem niszę, o której mało kto słyszał - promuję kino, które nie zachwyca ocenami, to jednak mimo ich, okazuje się, że jednak są warte uwagi, a tym wszystkim dzielę się na tagu #filmowyjanusz oraz na facebooku o tej samej nazwie.

PS Tutaj link do mojej zrzutki https://zrzutka.pl/x7whbz
PPS Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to walcie śmiało

Pozdrawia Janusz - Filmowy Janusz

#gownowpis #kiciochpyta #niepelnosprawni #zalesie
hacerking - Witam

Chciałbym was prosić o wsparcie finansowe, abym dotrwał do następn...

źródło: 8IQOSdf

Pobierz
  • Odpowiedz