Wpis z mikrobloga

@bas_sko: odniosłam się do skrina, na którym ktoś około 50 tki komentował zachowanie o połowę młodszej od siebie osoby. Ta osoba z ig zresztą, a nie stąd. A druga sprawa, Luiza nie ma może idealnej sylwetki, ale nie oszukujmy się, większość tutaj to kanapowcy 🤣
Luzia mocno zainwestowała w multikonta na wykopie. Od początku emisji masa nowych kont które bronią jej. Ciekawe. BTW, po to jest ten problem żeby komentować (wygląd też). I tak, możemy komentować wygląd bo to nie my zgłaszamy się do reality show z chęcią zaprezentowania swojej "osoby" światu. Mógłbym mieć nawet pinćet kilo i nadal mogę komentować innych. Takie uroki internetu.
@wykopanywykopek: wow obsesja na punkcie luizy wjechała mocno xd jesteś jedyną osobą która co drugi komentarz pisze o rzekomych nowych kontach założonych przez luize, ja nie widzę tu wysypu zielonek za to sporo „stałych” bywalców którzy ją lubia, w tym ja, komentuje hp od 4 sezonu. Także uspokój się troche z teoriami spiskowymi i daj ludziom lubic i „bronić” kogo chcą bez podejrzewania o inwestycje w konta na wykopie XDD
@aga-rybka: to zdziwilabys sie rybko jak moja w Twoim mniemaniu "kanapowa" dupa wyglada, a tymbardziej po urodzeniu nie dawno drugiego dziecka... az przykro sie patrzy na dwie lewe nogi i rece Luizy, w ogole Wasza edycje przykro sie oglada ... o ile sie ja oglada.. ciekawsze sa tu wpisy na wykopie doswwiadczonych wykopkow niz aktualna edycja....