Wpis z mikrobloga

Dlaczego lewacy jeszcze się nie zajęli skrajnym rasizmem, który miał miejsce podczas ostatnich mistrzostw świata w grach matematycznych i logicznych we Wrocławiu w sierpniu?

Wśród biorących udział w turnieju nie ma w ogóle murzynów! Do dziś nie ma nigdzie ani jednej wzmianki o tym bulwersującym skandalu.

#rasizm #bekazlewactwa #skandal #wroclaw #murzyn
WielkiNos - Dlaczego lewacy jeszcze się nie zajęli skrajnym rasizmem, który miał miej...

źródło: temp_file2023141113901179515

Pobierz
  • 16
@thority: Nike zostało założone przez dwóch białych i jego obecnym szefem jest biały, stary facet. Opera Garnier została zbudowana tylko parę lat po tym, jak Francja zrezygnowała z niewolnictwa w swoich licznych koloniach. Oba przykłady "kultury" na obrazku to kultura 100% biała, gdzie czarnych ludzi tylko się wykorzystuje - na plakacie do marketingu, a w XIX wiecznej Francji do niewolniczej pracy w koloniach, z których potem cesarz miał pieniążki na fajne
@WielkiNos: największa beka, że i Ciebie tam nie było XD tak więc swoją wartość budujesz na podstawie wyłącznie koloru skóry, na który nie miałeś wpływu. A żeby jeszcze tę wartość podbić, to szukasz kogoś w Twoim mniemaniu gorszego :D
Masz Ty jakieś osiągnięcia, którymi chciałbyś się tu pochwalić (prócz fałszywego różowego paska)?
Tak, tak, zesrałem się.
  • 0
@rajet no, aż tu śmierdzi.

Mam takie, które mogłyby być docenione przez większość ludzi, ale to, ze zrobienia czego jestem najbardziej dumna zapewne nie byłoby docenione przez ani jedną osobę. Nie zwierzam się tu jednak ze swojego życia prywatnego, to trol konto choć kobiece.