Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałam żeby w swoje urodziny przeznaczyć troszkę kasy na losy z #lotto. (zdrapki)

Czy polecacie jakąś zdrapkę? :)

Przeglądam listę i patrzę, która byłaby najodpowiedniejsza pod względem wysokości trafień.

Np. LOTEK

9 losów po 40 000 zł

150 losów po 1 000 zł

Inne:

3 losy po 50 tys.

100 losów po 500zł.

Czy Waszym zdaniem najlepiej wybrać zdrapkę z większą liczbą wygranych?

#pytanie #urodziny :D

#glupimazawszeszczescie
  • 21
@Vasey: Kup po jednej z każdej kwoty, a resztę wydaj na coś fajnego. Jak masz wygrać, to wygrasz na jednej zdrapce. Jak nie, to i worek losów nie pomoże. :) Nie, żebym wierzył w jakąś predestynację, bo uważam, że swój los możemy zmieniać, ale słyszałem, że ktoś dwa razy z rzędu trafił szóstkę. Każdy powie, że niemożliwe, bo rachunek prawdopodobieństwa temu przeczy, a jednak się udało.
@Vasey: Moja, od niedawna była dziewczyna uwielbiała zdrapki wszelkie, więc jej kiedyś nakupiłem tych zdrapek za 50 zł albo więcej. Z tego co pamiętam to wartość wygranych była też około tych 50 zł. Inna sprawa, że to co powygrywała przeznaczyła na kolejne zdrapki, w których wygrała już mniej, i kolejne itd aż zeszła do 0 zł :)
@Vasey: W takim razie, jak artykuł pierwszej potrzeby będzie to kup losowo te zdrapki. Jak ma coś wpaść to wpadnie ale nie rób sobie nadziei, czasami możesz nie zobaczyć nawet złotówki z tech zdrapek ;)