Wpis z mikrobloga

@L3stko: to teraz zobacz ważniejszy wskaźnik - jak to poparcie się zwiększa w ostatnich 15 latach. Oraz jaki odsetek polaków, wbrew konfopisowi jest za aborcją do 12 tygodnia.

Pokonaliśmy konserwatystów w kwestii palenia na stosach nieprawomyślnych, w kwestii płaskiej ziemi, pokonaliśmy w kwestii ewolucji, w kwestii segregacji rasowej, bicia dzieci, pokonamy i w kwestii aborcji.
Może nawet za twojego życia.
  • Odpowiedz
Pokonaliśmy konserwatystów w kwestii palenia na stosach nieprawomyślnych, w kwestii płaskiej ziemi, pokonaliśmy w kwestii ewolucji, w kwestii segregacji rasowej, bicia dzieci, pokonamy i w kwestii aborcji.

Może nawet za twojego życia.


@thorgoth: Co ma palenie na stosach i płaska ziemia do legalnego zabijania, bo się chciała ruchać bez gumy?
  • Odpowiedz
@thorgoth O kurde tutaj samo gęste widzę:

- Ludzie widzieli, że ziemia nie jest płaska gdzieś tak od czasów Arystotelesa

- Kościół zaakceptował ewolucję już bardzo dawno temu, a traktowanie Pisma Świętego dosłownie w tym i kreacjonizm to pomysł obecny głównie wśród XIX wiecznych odklejonych amerykańskich protestantów

- Co masz na myśli mówiąc segregacja rasowa? Kiedy w Polsce niby ktoś kogoś segregował ze względu na kolor skóry i kiedy ich pokonaliście? (Nie
  • Odpowiedz
Kościół zaakceptował ewolucję


@SoplicaTadeusz: Co niby zrobił? Z tego co kojarzę to wymyślił swoją własną teorię dodając wątki ewolucyjne i wplatając tam dodatkowo niewidzialnego typa z odrobiną magii ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:z którą następnie się zgodził.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: o kurde, samo konfiarskie widze.

- ludzie wiedzieli że ziemia nie jest płaska od antyku ale wy paliliście ludzi na stosach za tą oczywistość bardzo długo. Sprawdź kiedy zamordowaliście Giordano Bruno.
- tak tak wiemy, pismo święte to przenośnia, bóg to przenośnia ale krywdzenie ludzi ad maiorem dei gloriam wciąż nie jest przenośnią
- w dupie mam lewice i to czego oni się boją, jestem pewien że referendum w sprawie
  • Odpowiedz
@thorgoth:

To jest mit że byliście zezwierzęconymi bydlakami w średniowieczu ale teraz się ucywilizowaliście. Nie, wciąż jesteście tym samym - złymi ludźmi marzącymi o krzywdzeniu innych.


Ale to ty piszesz o chęci mordowania najbardziej niewinnych istot bo nawet nienarodzonych.
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL: nie. Gąsienica nie jest motylem, drzewo nie jest komodą a płód nie jest człowiekiem.
Plemnik też nie jest. Ani komórka jajowa.

To że konfiarze czy inni "rozsądni konserwatyści" XD w coś wierzą to nie znaczy że musi to być prawda.
  • Odpowiedz
@thorgoth: Kolego mylisz gąsienica jest stworzeniem żywym tak jak i płód jest człowiekiem tak jak i gąsienica jest motylem tutaj nie zmienia się gatunek :D tylko się przeobraża a co do plemnika i komórki to one w połączeniu tworzą życie nie osobno. Może nauczyłem cię troszkę biologii.
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL: nie kolego, gąsienica nie jest motylem. To że york i owczarek to jeden gatunek to nie znaczy że york jest owczarkiem.
Jeśli masz wątpliwości co do gąsięnicy czy motyla zapytaj dowolnego biologa.

Konfiarze wierzą w różne rzeczy - w planete Nibru, w to że płód jest człowiekiem, w to że fale 5G kontrolują mózgi - niestety, rzeczywistość i wierznia konfiarzy bywają rozbieżne XD nawet dość mocno.
  • Odpowiedz
To że york i owczarek to jeden gatunek


@thorgoth:To można powiedzieć że oba są psami i mylisz pojęcia to jest ten sam gatunek ale inna rasa.

Konfiarze wierzą w różne rzeczy - w planete Nibru, w to że płód jest człowiekiem, w to że fale 5G kontrolują mózgi - niestety, rzeczywistość i wierznia konfiarzy bywają rozbieżne XD nawet dość mocno.


A powcy wierzą że ludzie rzucali kamieniami w dinozaury.
a i
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL:

ale to ty napisałeś o gatunku więc jak ja mogłem się pomylić XD ja ci tylko pokazałem gdzie się mylisz, jak wciąż nie rozumiesz że gąsienica to nie motyl to spróbuj zapytać pani od pszyry

Ta rozmowa nie ma sensu; jesteś konfiarzem i masz konfiarskie możliwości intelektualne; nie ma takich argumentów które przekonają cie że jedzenie psów jest złe, że lekka pedofilia jest zła, tak samo nic cie nie przekona
  • Odpowiedz
@thorgoth: Wiadomo że nie jest tym samym bo nie ma dwóch identycznych ludzi zwierząt itd. jednak nie neguje że pies jest psem. A ty negujesz że płód to jakaś rzecz i można to zabić. Twoja moralność jest pokroju hitlerowskich standardów. Który już mówił którzy ludzie mają prawo żyć a którzy nie. Niczym się takie poglądy nie różnią.
  • Odpowiedz
@thorgoth: Motyl kiedyś był gąsienicą. Komoda była kiedyś drzewem, które jeszcze wcześniej było sadzonką. Ty byłeś kiedyś dzieckiem, a jeszcze wcześniej właśnie płodem. Wyglądałeś inaczej, ale twoje DNA było takie samo. Czy jakbyś zobaczył zdjęcie z USG, jak byłeś płodem, to powiedziałbyś, że to ty?
  • Odpowiedz
@Proximian: nie. Plemnik i komórka jajowa które się złożyły na moje powstanie też łącznie miały moje dna i też to nie byłem ja. Cebulka włosa z mojej brody też ma moje DNA i to też nie jestem ja.

Stoję po stronie nauki a nie religii. To co mnie definiuje to moja świadomość.
Płód po powstaniu nie ma świadomości, być może powstaje ona pod koniec ciąży i wtedy można dyskutować nad ograniczeniem
  • Odpowiedz