Wpis z mikrobloga

15 lat temu wyszedł Resident Evil 5: Ku Klux Klan.

Przez większość czasu był to mój najlepszy RE (serio). Lubię sobie czasem do niej wrócić. Lepszego Weskera to nigdzie nie było i mam nadzieję, że w nadchodzącym remaku będzie ( ) No i uwielbiam moment jak Chris wali luja ogłuszacza wielkiemu głazowi xd

#gry #residentevil #gimbynieznajo
Mega_Smieszek - 15 lat temu wyszedł Resident Evil 5: Ku Klux Klan.

Przez większość c...

źródło: temp_file489475960507600013

Pobierz
  • 8
@sotarKratos: Tia. Zanim zagrałem to słyszałem parę opinii, że w RE6 jest za dużo treści. I tak sobie myślałem jak można narzekać na to, że w grze jest czegoś za dużo. Ale jak ogrywałem kampanie Leona to po prostu wszystko tak za szybko się działo, nie było tego napięcia przed walką z kolejnym bossem, tylko od razu jeden za drugim, bez ładu i składu.

Chociaż zdecydowanie gorszy to jest Resident Evil
@Mega_Smieszek: @sotarKratos @ChochlikLucek dla mnie szóstka była zajebista, tyle że to bardziej gra akcji. Dla wielu to jest właśnie najlepsza część. Ja mam dokładnie podobne zdanie jak NRgeek co zawsze powtarza że szóstka jest długa i jest w niej wszystko. No i to coś zupełnie innego niż reszta serii
@Aeterna: dobra tam w scenariuszu Chrisa jest akcja, że uciekają z tym zolniezykiem w Chinach po łodziach i wszystko wybucha, przystawiam Ci pistolet do głowy i jak nie przejdziesz za pierwszym razem to strzelam( ͡° ͜ʖ ͡°)